pondělí 13.5 16:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna Za Parkem

• Absolventský koncert

pondělí 13.5 17:00 - ZUŠ - hrad, Strakonice

Semice vedení neudržely, Milevsko po přestávce otočilo

SEMICE – Hned úvodní kolo nejvyšší krajské soutěže přineslo souboj dvou celků z Písecka. V sobotu 12. srpna fotbalisté Semic hostili Milevsko. Před novou sezonou v krajském přeboru vyměnilo trenéry hned několik mužstev a výjimkou nebyli ani účastníci tohoto duelu. Na semické střídačce Marcela Nouska vystřídal Jaroslav Vondrášek. Na té milevské přebral po Miroslavu Strnadovi trenérské kormidlo Tomáš Smrčina. Hned chvíli po úvodním hvizdu museli domácí řešit nepříjemnou situaci, když po střetu zůstal ležet zkušený Lukáš Holub. Ten kvůli zranění nemohl pokračovat a do hry se dostala nejnovější posila Semic Štěpán Hrdlička z Písku. V první půli s balonem hráli hlavně fotbalisté Milevska, ti svou převahu ale v góly přetavit nedokázali. Naopak domácí celek šel už ve 13. minutě do vedení po tvrdé střele Jakuba Keclíka. Po změně stran tlak hostí sílil a brzy se dočkali srovnání. V závěrečné čtvrt hodině pak dvěma góly strhli výhru na svou stranu a ze Semic odvezli všechny body.

FC AL-KO Semice – FC ZVVZ Milevsko 1:3 (1:0)
Branky: 13. J. Keclík – 75. a 86. Kortan, 52. Petřík
Rozhodčí: Dunovský – Nedvěd, Hanzlíková. ŽK: 2:4 (Sádlo, Pšenička – Martin Hejl, Kotrba, J. Hadáček, Volf). Diváků: 150
Semice: Vondrášek – J. Keclík, Sádlo (86. Peroutka), Listopad, Veleman (53. Linhart), Forman, Valach, Pšenička, Holub (3. Hrdlička), P. Keclík, Zborník (81. Šourek)
Milevsko: Lalák – Martin Hejl (46. Pich), Vakoč, Marvan, Kotrba – Volf – Souček, Bártík (64. F. Hadáček), Süsmilich (46. Petřík), Kortan – J. Hadáček (73. V. Baštýř)