Šampionka US Open rozzlobeně zařvala na fanouška a odmítla hrát dokud neopustí hlediště

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Vítězka tenisového US Open Bianca Vanessa Andreescuová se během prvního kola turnaje ve Washingtonu nervózně obořila na fanouška, který hlasitě slavil její dvojchybu. To vše během třetího, rozhodujícího setu. Tento incident tenistku poznamenal a zápas nakonec prohrála.

Bianca Andreescu se na turnaji ve Washingtonu rozzlobila na fanouška, který slavil její dvojchybu.

44. hráčka žebříčku WTA se postavila na turnaji Mubadala Citi DC Open proti Ukrajince Martě Kosťukové a zápas pro ni nezačal špatně, první set vyhrála 6:2. Druhou sadu sice Kanaďanka nezvládla a podlehla soupeřce 3:6, ale vše ještě bylo otevřené.

Následovalo však něco, co na tenisových dvorcích není příliš často k vidění. Za stavu 2:2, 0:30 ve třetím setu během podání Andreescuové oslavil fanoušek hlasitým výkřikem "aut" dvojchybu Kanaďanky. To se pochopitelně Andreescuové nelíbilo a na fanouška dvakrát zařvala „shut up" (drž hu*u). Následně odmítla účastnice letošního Wimbledonu v duelu pokračovat, dokud nebude fanoušek vyveden.

Empajrová rozhodčí následně poprosila security služby o vyvedení fanouška, což ostatní přihlížející doprovodili potleskem. Mladá Kanaďanka nakonec prohrála v tie-breaku třetího setu 5:7, a tak na zápas ani po výsledkové stránce nebude vzpomínat s úsměvem na tváři.