MČR XCO Bedřichov - Výsledky - Štafety + e-bike

Český šampionát v cross - country odstartoval v pátek v podvečer závody štafet a cross - country e-bikerů.

Ve štafetě vybojoval vítězství Express CZ Tufo Team Kolín 2 (Amálie Gotwaldová, Tereza Tvarůžková, Robert Hula, František Hojka). Na druhém místě dojel tým Dukla Praha Nutrend Specialized Racing (Jan Zatloukal, Ondřej Novotný, Patricie Srnská, Hanka Viková) a třetí byl tým Cyklostar Pirelli (Matěj Průdek, Eliška Hanáková, Anička Hanáková, Kryštof Bažant).

V závodě e-bikerů vybojoval vítězství Michal Swárovský (ZP Cyklo Proofy).

MČR XCO 2023 - Bedřichov - Výsledky Štafety

1. Express CZ Tufo Team Kolín 2 (Amálie Gotwaldová, Tereza Tvarůžková, Robert Hula, František Hojka) 41:02
2. Dukla Praha Nutrend Specialized Racing (Jan Zatloukal, Ondřej Novotný, Patrik Černý, Hanka Viková) +0:23
3. Cyklostar Pirelli (Matěj Průdek, Eliška Hanáková, Anička Hanáková, Kryštof Bažant) +0:33
4. Express CZ Tufo Team Kolín 1 (Patrik Černý, Simona Spěšná, Václav Naxera, Eva Drhová) +0:54
5. Author Team Stupno - UCC (Jan Rajchart, Jakub Šmid, Lucie Grohová, Iva Kovaříková) +1:20

Fotogalerie: Mistrovství ČR v cyklokrosu - Tábor 2024
  2. Ostatní závodyMČR Tábor: Boroš dorovnal Štybara se Šimůnkem, Zemanová potřetí
    MČR Tábor: Boroš dorovnal Štybara se Šimůnkem, Zemanová potřetí
  3. Ostatní závody"Zmrzlá, ale poctivá," hlásí závodníci o trati MČR v Táboře
    "Zmrzlá, ale poctivá," hlásí závodníci o trati MČR v Táboře
  4. Český pohárSouboj Boroš vs. Štybar na MČR je zbožné přání, favoritem na domácí titul je táborský rodák
  5. Ostatní závodySokolovská S 24 aneb i cyklističtí šílenci mají své mistrovství