Stevens MTB Víkend 2023 - výsledky

Cycling team STEVENS CYKLOŠVEC PÍSEK pořádal 8.ročník MTB závodů Stevens MTB Víkend - Memoriál Jiřího Vinklera v Píseckých horách. V pátek 23.6. závod dvojic a v sobotu 24.6. Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023.

Stevens závod dvojic Kukle v kategorii muž - muž zvítězili Robert Hula - Patrik Černý z Expres CZ - Tufo Team Kolín. V kategorii rodina zvítězili Šebík - Janeček z Junior cycling projekt team, v kategorii žena - žena H. Kotlínová - K. Rotbauerová z ČEZ cyklo tam Tábor, v kategorii dítě - dítě J. a L. Herinkovi /Stevens Cyklošvec Písek/, v kategorii muž - žena Vlasatý - Zárybnická, v kategorii dospělý - dítě L. Hronek - J. Herink / Stevens Cyklošvec Písek/.

STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023

V kategorii dospělých na delší trati 45 km vyhráli oddílové kolegové z týmu Expres CZ Tufo Team Kolîn - první Robert Hula a druhý Patrik Černý. Třetí dojel Miloš Doubek z týmu Spectrum Bike Racing a čtvrtý Jakub Vlasatý /Rouvy Specialized/. Nejlepším závodníkem z Písecka byl celkově pátý a třetí v kategorii 18 - 29 let domácí Tomáš Košťál /Stevens Cyklošvec Písek/. Kratší třicetikilometrovou trať vyhrál Dominik Kukla z týmu ADASTRA Cycling Team, druhý dojel Filip Bursa z LYKO klub Prachatice a třetí Vladislav Markvart z týmu MS Bike Academy racing. Čtvrtý celkově a třetí v kategorii 15 - 18 let dojel Jaroslav Hronek ml. z pořádajícího týmu Stevens Cyklošvec Písek.

26.06.2023 - Závody - autor: Jan Nemec - 2115x cyklošvec robert hula