Domaro

Sportovní hala Klimeška hostila třetí ročník mládežnického turnaje SILVER CUP!

20. červen 2023, 14:34

Kutná Hora - V termínu 10. – 11. 6. 2023 proběhl v kutnohorské sportovní hale Klimeška florbalový mládežnický turnaj SILVER CUP – stříbrný pohár stříbrného města. Třetí ročník tohoto turnaje trhal rekord a hala praskala ve švech.

Turnaj byl hrán systémem 3+1 na třech hřištích, v kategoriích Přípravky, Elévové, Mladší žáci a Starší žác, se zapojilo celkem 44 družstev. Během celého víkendu se na palubovku dostalo 358 hráčů/hráček, kteří odehráli 125 zápasů. Padlo celkem 963 branek, ale turnaj se nesl ve velmi přátelském duchu a všechny týmy si užívaly krásy florbalu. Potkaly se týmy z různých regionů a hráči/hráčky tak mohli porovnat své schopnosti s jinými týmy než během celé sezóny.

Z domácího FBC Kutná Hora zaznamenalo nejlepší výsledek družstvo mladších žáků, kteří v napínavém finále podlehli Mladé Boleslavy a brali stříbrné medaile.