Lazio znovu ztratilo, domácí remízu s Lecce zachránilo až v nastavení

foto Remi Oudine z týmu Lecce střílí gól Laziu Řím v utkání 35. kola italské fotbalové ligy, které se hrálo 12. května 2023.

Řím - Fotbalisté Lazia Řím v předehrávce 35. kola italské ligy remizovali na svém hřišti 2:2 s Lecce a opět si zkomplikovali boj o postup do Ligy mistrů. Třetí tým tabulky může zítra předstihnout Inter a na rozdíl jednoho bodu se může dotáhnout další milánský celek AC.

Lazio přečkalo Strefezzovu neproměněnou penaltu a v 34. minutě ho poslal do vedení kapitán Immobile, ani 11. ligový gól zkušeného kanonýra ale Římanům k výhře nepomohl. Ještě do pauzy srovnal Oudin a stejný hráč v 51. minutě dokonal obrat. Ve čtvrté minutě nastavení vystřelil domácím alespoň bod Milinkovič-Savič.

Lazio nevyhrálo počtvrté z posledních pěti zápasů a znovu ztratilo v boji o elitní čtyřku. Šestnácté Lecce naopak udělalo další krok k záchraně.

Italská fotbalová liga - 35. kolo:

Lazio Řím - Lecce 2:2 (34. Immobile, 90.+4 Milinkovič-Savič - 45.+2 a 51. Oudin).