pátek 10.5 19:45 - Stew club, Nádražní 83, Vimperk

• Novoveský utopenec: Hele, nech toho! - divadelní komedie

pátek 10.5 19:00 - Malenice, KD

Tomáš Kainráth vstoupil úspěšně do nového ročníku Škoda Open

MILEVSKO – Právě dnes, tedy v sobotu 6. května, se na tenisových dvorcích v Bažantnici uskutečnil první turnaj letošní série Škoda Open pro rekreační hráče, členy milevského tenisového klubu. Letošní ročník je už 34. v pořadí a opět bude mít podobu série šesti turnajů. Prvního turnaje se zúčastnilo dvanáct hráčů. Úspěšně do něj vstoupil loňský vítěz celé série Tomáš Kainráth. Ten ve finále po velkém boji a obratech zdolal Michala Krejčího. Překvapením turnaje byl postup nestárnoucího Jana Kotrbáčka do čtvrtfinále turnaje. Soutěž útěchy pro poražené v prvním zápase vyhrál Filip Špánek. Druhý turnaj série Škoda Open se uskuteční v sobotu 20. května. Kompletní výsledky turnaje přineseme ve středečních Milevských novinách.