Fridrichová a Bubílek vyhráli Aprílovou osmičku

Po čtyřleté přestávce se v sobotu 22. dubna uskutečnil 26. ročník veřejného závodu horských kol Aprílová 8 MTB, kterou uspořádal sportovní klub Redpoint Team s podporou města Teplice nad Metují. Na start se postavilo celkem 89 závodníků a závodnic, kteří vystartovaly ve čtyřech vlnách kategorie dospělých, juniorů, kadetů a žáků.

Čtyřokruhový závod na 16 km vyhrál poprvé v historii Michal Bubílek (Merida Bikeranch Team), který to jako jediný stihl pod 50 minut (49:43). Druhé místo vybojoval čtyřnásobný vítěz z let minulých Michal Kaněra (Ghost Team) a třetí místo obsadil po finiši Štěpán Štolfa (HSK Cycling Team).

Ženy jely o jedno kolo méně a vítězství z posledního ročníku osmičky v roce 2019, obhájila Lenka Fridrichová startující za Eleven Head CST Cyklolive (48:28) před Andreou Maťhovou (GHOST Team) a Lucií Hainzelovou (Pítrs Bikes Team).

Kompletní výsledky ZDE.

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

1. ZávodyFotogalerie: Redpoint Rallye Sudety 2023
    Fotogalerie: Redpoint Rallye Sudety 2023
  2. Ostatní závodyTeplotní rekord a 40 sekund k dobru. Bubílek a Kalašová opět kralovali na Rallye Sudety
  3. Český pohárFilip Adel znovu nejrychlejší na MTB Trilogy, dotáhl to na hattrick