Ligue 1 - souhrn 23. kola: PSG a RC Lens s prázdnou

10.02.2023, 22:50, aktualizováno 12.02.2023, 22:46
Komentáře a souhrny
Rayan Cherki (© AFP)

PSG není v pohodě a skousává další ztrátu, v oslabené sestavě nestačilo na AS Monaco, jeho náskok na čele se pak smrskl na pět bodů. Opětovně neuspěl ani RC Lens, jenž padl v Lyonu. Nice potvrdilo roli favorita také proti Ajacciu, čímž se dostalo na dostřel Rennes, které prohrálo v Toulouse...

Olympique Lyon - RC Lens 2:1

12.02.2023 20:45

Góly: 23. Alexandre Lacazette, 64. Rayan Cherki - 39. Deiver Machado

Hráči Racingu si uvědomovali, že Monaco i Marseille vyhrály, takže jim bylo jasné, že jedině výhra je udrží s pětibodovou ztrátou na vedoucí PSG. Nicméně výsledek byl totožný, jako při poslední návštěvě Parc Olympique Lyonnais, akorát se pod něj podepsali jiní střelci.

Začalo se v solidním tempu a Anthony Lopes musel poprvé do akce v závěru úvodní desetiminutovky. V minutě dvacáté rozehrával přímý kop z výhodné pozice Alexandre Lacazette. Trefil však jenom před sebou stojící zeď. Jeho zklamání už za 120 sekund vystřídala radost, protože mu Rayan Cherki šikovně prostrčil balon, načež se naskytla příležitost střílet po zemi z pravého rohu malého čtverce - 1:0.

Ve 33. minutě se k odpovědi dostal Seko Fofana. K velké nelibosti trenéra Francka Haiseho hlavičkoval nad. Další pokus patřil úřadujícímu mistrovi světa. Nicolás Tagliafico při něm bohužel nepropálil těla před sebou. Ve 39. minutě po centru zprava do vápna Florian Sotoca šikovně vnější stranou nártu posunul naslepo za sebe, kde z hranice šestnáctky pálil nekompromisně pod břevno Deiver Machado - 1:1.

Více možností úvodní půle nenabídla. Zato hned na startu té druhé Bradley Barcola o nějakých třicet čísel minul levou tyčku. Na opačné straně se zatoužil do listiny střelců zapsat Adrien Thomasson, nicméně v dresu klubu ze severu Francie se mu zatím nedaří tolik, jako na předchozí štaci ve Štrasburku.

Po hodině hry Brice Samba pouze vyrazil štiplavou střelu, kterou Cherki nedokázal dorazit na místo určení. Nicméně v minutě čtyřiašedesáté se devatenáctiletý talent s osmnáctkou na dresu už dočkal třetího zářezu v sezoně. Se svými spoluhráči využil zaváhání v rozehrávce a po přiťuknutí od Maxence Caquereta se prosadil razantní ranou z úhlu - 2:1.

Následující minuty přinesly po jedné šanci na každé straně. Zvláště ta v podání Fofany přinesla lyonské jedničce perné chvilky. Hosté cítili, že nejsou horší než jejich soupeř. Avšak postupem času začali být v ofenzivě neškodní. Naopak si museli hlídat mezery v obranné řadě. Nezbývá, než věřit, že se ztrátu povede dohnat za týden doma proti Nantes. Aktuálně devátí Les Gones se představí v Auxerre.

Více informací k zápasu

FC Nantes - FC Lorient 1:0

12.02.2023 17:05

Góly: 66. Ludovic Blas

Zatímco Les Merlus v honbě za evropskými poháry znovu klopýtli a aktuálně jim patří osmá příčka, Les Canaris v Ligue 1 vyhráli podruhé v řadě, tudíž mají na sestupové pásmo desetibodový náskok.

Svěřenci Antoinea Kombouarého můžou navíc dál snít o obhajobě prvenství v Coupe de France. Co se ligového klání na Stade de la Beaujoire týče, do vedení mohli jít už po 180 sekundách, kdy Florent Mollet přinutil Vita Mannoneho k prvnímu zákroku. Na opačném pólu vyzkoušel Lafontovu pozornost Enzo Le Fée.

V době, kdy se blížil konec úvodní čtvrt hodiny, napřáhnul Julien Ponceau a kulatý předmět o milimetry minul levou tyčku. Záložník s jednadvacítkou na dresu se dostal do šance i ve 23. minutě, jenže narazil na připraveného gólmana. Na opačném pólu se dobrou ranou ze střední vzdálenosti prezentoval pozdější hrdina Ludovic Blas.

Ve druhém dějství se jako první osmělil Yoann Cathline a balon letěl nad břevno. Kamerunec Ignatius Ganago pak pořádně vyprášil Mannoneho rukavice. Alban Lafont byl i při další konfrontaci s Ponceauem úspěšnější. Po hodině hry dvakrát zakončoval Andy Delort. Jednatřicetiletý forvard, který v Nantes hostuje z Nice, vedení svému novému týmu nezajistil.

To se totiž povedlo až Ludovicu Blasovi v 66. minutě, přičemž domácí desítce výrazně pomohlo, že se jí míč v rohu pokutového území trochu zamotal pod nohy. Tím zmátnul obránce, posunul si jej více do středu hřiště a následně cílil po zemi naprosto přesně k levé tyči - 1:0. Skvadra ve žlutém se pak spíše soustředila na bránění těsného náskoku.

To se jí mohlo stát osudným v minutě dvaaosmdesáté, neboť Jean-Victor Makengo vrátil Bambovi Diengovi, jenž patičkou sice přelstil muže v rukavicích, nicméně před čárou zachránil Fabien Centozne, který opravdu stál ve správný čas na správném místě. Moussa Sissoko pak při brejku nastřelil jen Bamu Meitého, jenž v poslední minutě po nedomluvě obránců Nantes zahodil stoprocentní příležitost.

Angers SCO - AJ Auxerre 1:1

12.02.2023 15:00

Góly: 2. Rayan Raveloson (vl.) - 22. Matthis Abline (pen.)

Oba mančafty si chtěli spravit chuť po vypadnutí z Coupe de France a v rámci třiadvacátého kola rozhodně neměli důvod si na podobně se trápícího protivníka nevěřit. Svěřenci Abdelazize Bouhazami budou s bodem jistě spokojenější, protože Matthis Abline dokázal v utkání proměnit jenom jednu penaltu.

Už po 120 sekundách hry měl na pravé straně dost prostoru Abdallah Sima. Svůj přízemní centr směřoval na hranici malého čtverce, kam si nabíhal Ibrahima Niane. Jenže před ním ale skluzoval Rayan Raveloson. A to tak, že zamířil do své brány - 1:0. Ještě během úvodní desetiminutovky centroval z levého křídla Gideon Mensah na kolegu Ablinea, jenž hlavičkoval do země, od které se míč odrazil do Bernardoniho rukavic.

Po dvaceti minutách fauloval Cédric Hountondji hbitého Ablinea, který se sám ujal exekuce nařízeného pokotového kopu. Zakončení do středu brány se ukázalo býti tím optimálním - 1:1. Deset minut poté pálil z hranice vápna Sima a Ionut Radu balon lapil. Pokus Nabila Bentaleba tečovala obrana na roh.

Ve druhém dějství se na velkou šanci čekalo čtvrt hodiny. Raveloson mohl odčinit svoje zaváhání ze začátku této partie, jenže muž v rukavicích proti němu včas vyběhnul, takže se skóre neměnilo. Záhy přiletěl do vápna Auxerre centr, se kterým si podle představ neporadil bývalý útočník Slavie Praha, tedy Abdallah Sima.

V 79. minutě zahrozil Lassine Sinayoko, zatímco na opačném pólu o sobě dal vědět Hountondji. Střídající malijský reprezentant ve službách AJA v závěru brankáře neohrozil, protože jeho střelu rukou ve vlastním vápně zastavil Miha Blažič. Matthis Abline vsadil na razanci a napálil břevno, takže tenhle duel na Stade Raymond Kopa vítěze nepoznal.

Lille OSC - Racing Strasbourg 2:0

Góly: 23. Jonathan David (pen.), 28. Jonathan David

Kanadský reprezentant se po třech zápasech znovu prosadil dvakrát a celkově má na kontě čtrnáct branek. Díky němu se tedy jeho současný zaměstnavatel vyšplhal zpět na pohárovou pozici. Naopak Racing po jedenácté porážce neopustí tu sestupovou.

Kdo dorazil na Stade Pierre Mauroy až po čtvrt hodině hry, prakticky o nic nepřišel. Hned poté rozehráli domácí standardní situaci, po které hlavičkoval Bafodé Diakité a Matz Sels předvedl výborný zákrok. Pozorný musel být při následné akci, kdy Cabella pobídnul Davida. Po dvaceti minutách došlo na první opravdu důležitý okamžik.

Lucas Perrin neměl pražádné pochopení pro ofenzivní snahy Egona Zhegrovy a ve vlastní šestnáctce jej poslal na zem. Penalty se ujal Jonathan David a cílil po zemi přesně k pravé tyči - 1:0. Za necelých deset minut získal výsledek svou finální podobu. Rémy Cabella výtečně načasoval přihrávku za obranu na Jonathana Bambu.

Ten se sice ocitnul až příliš blízko na to, aby stihnul vyběhnuvšího gólmana přelstít, nicméně odražený balon doklepnul na místo určení Jonathan David - 2:0. V minutě sedmatřicáté se musel Lucas Chevalier činit proti nebezpečné hlavičce Habiba Dialla. První půle tedy vyšla lépe domácím, kteří mohli svou dominanci potvrdit hned po změně stran, kdyby Angel Gomes propálil Selse.

Po hodině hry Bamba pobídnul Davida, kterému odmítnul hattrick povedený zákrok muže v rukavicích. V 70. minutě zkoušel štěstí Kevin Gameiro, ale kontaktní gól nezařídil. Hlavičku Ibrahimy Sissoka pak zablokoval Bamba. Ve finální fázi tohoto střetnutí nejprve Cabella z přímého kopu orazítkoval vnější stranu levé tyče. A třetí zásah nakonec nepřidal ani střídající Alan Virginius.

Montpellier HSC - Stade Brestois 3:0

Góly: 4. Christophe Hérelle (vl.), 17. Téji Savanier (pen.), 54. Elye Wahi

Před tímto duelem prohráli La Paillade pět ze šesti zápasů, ale tentokrát se k nim paní Štěstěna otočila čelem už ve 4. minutě. Následně se podařilo přidat ještě další dvě trefy, díky čemuž mají po třiadvaceti kolech na kontě stejný počet bodů. Les Pirates mají na patnácté příčce minimální ztrátu.

Jak uvedeno, už na začátku tohoto střetnutí přiletěl z levé strany do vápna Brestu skákavý centr, který Christophe Hérelle před vlastním brankářem uklidil smolně do sítě - 1:0. Nutno dodat, že Marco Bizot dokázal zachovat chladnou hlavu a svého spoluhráče za tohle nedorozumění ani neseřval.

Třicetiletý obránce sehrál negativní roli i v situaci, ke které došlo v době, kdy z časomíry uplynula teprve čtvrt hodina. Ve svém pokutovém území stáhnul Elyeho Wahiho a kopala se penalta, kterou po prakticky nijakém rozeběhu uklidil k levé tyči Téji Savanier - 2:0. Domácí kapitán se mohl zapsat do střelecké listiny znovu ve 23. minutě, kdyby necílil do tyče.

Svěřenci Erica Roye byli evidentně v šoku, takže není divu, že si do konce úvodního poločasu nedokázali směrem dopředu nic kloudného vytvořit. Devět minut po změně stran přišla třetí pohroma, jelikož se balon odrazil k Wahimu, který číhal na hranici malého vápna a podstřelil Bizota, kterého obrana nechala ve štychu - 3:0.

Snížit chtěl Hugo Magnetti, jenže to by musel mířit o několik metrů níž. Mahdi Camara se taky neprosadil, protože jeho pokus byl zblokovaný. V 82. minutě dal gól Valére Germain. Nemohl však platit, protože kolega Christopher Jullien byl nachytán v ofsajdovém postavení. Zbývající pasáž dohráli Montpellierští velmi zkušeně.

Stade Reims - ES Troyes 4:0

Góly: 10. Marshall Munetsi, 44. Myziane Maolida, 50. Folarin Balogun, 82. Jens Cajuste

Les Rouges et Blancs dokázali potřetí v sezoně vsítit čtyři branky. O jednu z nich se postaral Folarin Balogun, který se po neúplném třiadvacátém kole osamostatnil na čele tabulky střelců. Jeho tým tedy po uvedeném počtu zápasů bude nejhůře desátý. Zato Estac si zadělal na nepříjemnosti, protože nad sestupovým pásmem má náskok jediného bodu.

Balogun se málem radoval už na samotný úvod, jenže těsně minul. Stejně si záhy počínal i jeho spoluhráč Emmanuel Agbadou. Ani Lucien Agoumé svému celku vedení nezařídil, jelikož hlavičkoval těsně nad. Všechno tedy rozseknul až Marshall Munetsi, jemuž přiťuknul míč Alexis Flips. Následný volej z pěti metrů byl pro Gauthiera Gallona nechytatelný - 1:0.

Sám Flips se zatoužil proměnit z asistenta ve střelce, avšak cílil pouze do středu brány. V minutě třiadvacáté musel Gallon vytáhnout dva výborné zákroky, kterými svůj mančaft podržel. Po půl hodině hry zvedal ruce nad hlavu Myziane Maolida, ovšem dosti předčasně, protože sudí Pignard ve spolupráci s kolegou u videa odhalil, že si útočící fotbalista pomohl rukou.

Pařížský rodák s jedenáctkou na dresu tedy zaznamenal regulérní trefu až krátce před poločasovým odchodem do šaten, když cílil přesně k pravé tyči, neboť mu kolega Munetsi nezištně vykulil - 2:0. Asistent u této branky se záhy po rozehrávce dostal do další šance, jenže jeho levačka gólová v tomto případě nebyla.

V 50. minutě přišla chvíle Folarina Baloguna, který se zbavil svého strážce a tváří v tvář muži v rukavicích předvedl chladnokrevné přízemní zakončení - 3:0. Jeho kolega Yunis Abdelhamid pak poslal Gauthierovi pořádně jedovatou navštívenku. Záhy musel zasahovat i Yehvann Diof, protože jeho směrem hlavičkoval Agoumé.

Domácí jedničku nepřelstil ani Rony Lopes. Čtvrt hodiny před koncem se Balogunovi zachtělo šestnáctého zářezu. Jednadvacetiletý rodák z New Yorku ale zařízení o kousek minul. V 82. minutě jeho zaváhání napravil jeho střídající spoluhráč Jens-Lys Cajuste, jelikož svou přízemní střelou z úhlu nasadil gólmanovi housle poté, co mu šikovnou patičkou posunul míč Junya Ito - 4:0. Do finálního hvizdu si Gallon připsal ještě jeden úspěšný zákrok. Z deseti střel tedy lapil šest.

Toulouse FC - Stade Rennes 3:1

12.02.2023 13:00

Góly: 27. Rafael Ratão, 28. Zakaria Aboukhlal, 37. Thijs Dallinga - 55. Anthony Rouault (vl.)

Téměř nic nenasvědčovalo tomu, že by o poháry bojující Les Rouges et Noirs měli padnout s klubem, v němž aktuálně post hlavního kouče zastává Philippe Montanier. Ovšem na tři inkasované góly se po změně stran už nepodařilo zareagovat, což pro bretaňský celek znamená třetí porážku z posledních čtyř duelů v rámci Ligue 1. Naopak TFC po postupu do čtvrtfinále Coupe de France slaví další úspěch.

V úvodní dvacetiminutovce rozhodně nešlo aktérům na hrací ploše upřít snahu, jenže ta k ničemu nevedla. Teprve potom musel poprvé vyrážet Maxime Dupé. Domácí jednička ve 28. minutě přes celé hřiště sledovala, kterak Rafael Ratão doklepává do odkryté svatyně poté, co se k němu odrazil balon, který Steve Mandanda po střele Farese Chaïbiho vyrazil jenom do tyče - 1:0.

Za 120 sekund Bruno Génésio nevěřil svým očím, protože Zacharia Aboukhlal využil toho, že muž v rukavicích míč zase nezkrotil podle svých představ - 2:0. Druhou z těchto vcelku laciných tref musel ještě posvětit videorozhodčí. Minuta sedmatřicátá přinesla spolupráci Aboukhlala s Thijsem Dallingou, který potřetí v zápase rozvlnil síť - 3:0. Do poločasového hvizdu se pokusili o korekci Désiré Doué a Jérémy Doku, jenž napálil břevno.

Deset minut po startu druhé pětačtyřicetiminutovky rozehráli hosté akci, kterou hráč s jedenáctkou na dresu, jenž předtím rozezvučil brankovou konstrukci, zakončil pobídkou před bránu, kterou si do vlastní brány srazil Anthony Rouault - 3:1. Záhy po rozehrávce pálil Doué a gólman Toulouse musel činit.

V 63. minutě vystřídal Denis Genreau kolegu Chaïbiho, který se postupně začal poněkud vytrácet. Krátce po svém nástupu na trávník mohl skórovat, kdyby necílil jen do tyče. Ve zbývající pasáži Rennes nedokázalo směrem dopředu prakticky vůbec nic vymyslet, takže si na konto připisuje sedmou porážku.

Clermont Foot - Olympique Marseille 0:2

11.02.2023 21:00

Góly: 44. Alexis Sánchez (pen.), 81. Alexis Sánchez

O čtyřicet pět minut bylo zpožděno utkání v Clermontu, kam zavítala Marseille využít prohry PSG na půdě Monaca. Delší čekání nakonec OM nepřibrzdilo v rozletu, lépe řečeno Alexise Sáncheze, který zařídil obě branky svého týmu. Domácí se střelecky ani jednou neprosadili, a tak je odstup od druhé a první příčky po výhře favorita po třiadvaceti kolech na pěti bodech.

Obě mužstva se už pomalu a jistě chystala k výkopu, když v tu chvíli okolo stadionu musela zasahovat policie proti fanouškům. Ti se rozhodli rozzářit pyrotechnickou show, a protože se místní složky odhodlaly dokonce k použití slzného plynu, nastal problém. Kouř se totiž šířil až přímo na tribuny, někteří diváci evidentně měli potíže s dýcháním, zakrývali si ústa i nos.

Zájem střetnutí odehrát ovšem existoval na straně obou týmů, takže když se vzduch nadobro pročistil, mohlo se zhruba patnáct minut před desátou večerní do akce. První větší šanci klání si vytvořili domácí, avšak Wieteska v koncove neuspěl a hlavou zamířil vedle brány. Naopak ve 44. minutě se na druhé straně zaradoval Olympique z vedení. Malinovskyj hodlal napřímo obstřelit zeď, podnikání se mu nicméně nezdařilo, poněvadž rukou do míče trknul v ní stojící Cham. Byl přitom ve vlastním vápně, VAR tedy poradil sudímu Buquetovi, aby se situaci jal shlédnout na videu, a nařídil nakonec penaltu. Sánchez pak jako exekutor pohotově proměnil.

Ve druhém poločase Clermont odpověď na inkasování nenašel. Marseille vzadu působila dost zodpovědně, taktika neudělat především žádnou chybu se jí nesmírně vyplatila. Když se poté v 81. minutě uvedl na listinu střelců podruhé Sánchez, byl vítěz duelu fakticky určen. Chilský forvard sice napoprvé hlavičkou nepřelstil gólmana Diawa, z dorážky už ale přece jenom ano.

AS Monaco - Paris Saint-Germain 3:1

11.02.2023 17:00

Góly: 4. Aleksandr Golovin, 18. Wissam Ben Yedder, 45+2. Wissam Ben Yedder - 39. Warren Zaïre-Emery

Šlágr francouzské nejvyšší soutěže měl jasný průběh a překvapivě ne ve prospěch obhájců a lídra PSG. Svěřenci trenéra Christopha Galtiera podlehli domácímu Monaku 1:3 a ona třetí prohra v sezoně byla zároveň třetí porážkou od začátku nového roku. PSG i tak zůstává na čele Ligue 1, Monako je druhé.

Pařížané cestovali na stadion Luise II. bez několika opor včetně mistra světa Lionela Messiho a to dávalo tušit, že proti motivovanému soupeři přijdou problémy. V sestavě vedoucího celku tak dostali příležitost i méně vytěžovaní hráči a především v prvním poločase to hodně skřípalo.

A to se ukázalo hned záhy. Už ve 4. minutě Knížata udeřila, když se Alexandr Golovin i vinou šťastných odrazů probil k malému vápnu a překonal bezmocného Donnarummu. Aktivita Monaka pak pokračovala a o chvíli později byl italský brankář znovu v permanenci a ránu Aguilara reflexivním zákrokem vyrazil. Nicméně v 18. minutě vyrobila obrana PSG další chybu a tentokrát už Wissam Ben Yedder Donnarummu z úhlu propálil. AS Monako vedlo 2:0 a pro PSG to nebyl povedený začátek.

Teprve potom měli slušnou příležitost i hosté, ale Marquinhos v ní neuspěl. Vlastně to byla jedna z mála příležitostí PSG v celém zápase. Byl to až Warren Zaire-Emery ve 39. minutě, který vrátil aktuálního lídra zpět do hry. Nutno podotknout, že měl snadnou úlohu a krásnou kombinaci Pařížanů zakončoval do úplně prázdné branky.

Od PSG to byla spíše světlá výjimka. Monako předvedlo v prvním poločase skvělý výkon a korunovalo ho i třetí brankou. Wissam Ben Yedder dostal kolmou přihrávku mezi stopery a lehkým padáčkem přes Donnarummu vrátil Monaku dvoubrankové vedení. Průběžný výsledek 3:1 zcela odpovídal dění na hřišti.

Trenér PSG Christophe Galtier musel reagovat. Hra PSG byla hodně mdlá a domácí si dělali na hřišti co chtěli. Průchodnou defenzívu měl ucpat zkušený Sergio Ramos a skutečně po jeho příchodu šancí Monaka dramaticky ubylo.

Ne snad, že by Monako žádnou gólovku nemělo. Domácí se sice nemuseli za každou cenu hnát do útoku, ale v 74. minutě se jim naskytla vhodná příležitost a div, že si Ramos nevstřelil vlastní gól. Jeho snahu zamezit přihrávce fantasticky zachytil Donnarumma. PSG potřebovalo kontaktní branku, jenomže zatímco příchod Ramose obranu vyztužil, do ofenzívy se něco podobného nepodařilo. V nastaveném čase znovu čaroval Donnarumma, když se rychle přemístil k tyči a nohama vyrazil střelu Minamina. Právě díky italskému dlouhánovi nakonec PSG neschytalo debakl. Monako se díky tomu posunulo na druhé místo, PSG zůstává i přes porážku na čele Ligue 1.

OGC Nice - AC Ajaccio 3:0

10.02.2023 21:00

Góly: 3. Dante, 69. Billal Brahimi, 90. Billal Brahimi

Pod pátou výhru v posledních šesti utkání se dvěma brankami podepsal Bilal Brahimi, ovšem potřebný klid vnesl na kopačky svého týmu Dante, jenž se prosadil už po necelých 180 sekundách. Les Aiglons tedy dál atakují pohárové pozice, kdežto Korsičané neopustí ty sestupové.

Jak bylo uvedeno, skóre se poprvé měnilo poté, co Badredine Bouanani přihrával kamsi k penaltovému puntíku, kde se do míče z první opřel jeho brazilský spoluhráč, jehož střelu Benjamin Leroy nedokázal zkrotit - 1:0. V další pasáži byli domácí v defenzivní činnosti velice pozorní, avšak směrem dopředu složitě hledali volná okénka.

Ve 39. minutě si udělal prostor na pravé straně vápna Bouanani. Jeho centr se nakonec snesl na břevno, načež putoval do zámezí. Do poločasového hvizdu sudí Stéphanie Frappartové ještě Mohamed Youssouf posadil kulatý předmět na hlavu Mounaïma El Idrissyho, který hlavou cílil o kousek vedle, ačkoli Kasper Schmeichel by patrně stihnul zasáhnout.

Po změně stran se jako první osmělil Riad Nouri, jenž jedničce ve službách jihofrancouzského celku příliš starostí nepřidělal. Po hodině hry Terem Moffi posunul na aktivního kolegu Bouananiho, který zařízení netrefil. Zato Bilal Brahimi si po rozehrávce rohového kopu počkal na přiťuknutí od Sofiane Diopa a jeho volej z osmnácti metrů zapadnul přesně k pravé tyči - 2:0.

V 82. minutě se dostal na trávník Brazilec Ruan a za 200 sekund se v šestnáctce snadno vyhnul svému krajanovi Dantemu, ale ztroskotal na Schmeichelovi. V poslední minutě řádné hrací doby udělal definitivní tečku alžírský reprezentant Bilal Brahimi, který potěšil všechny příznivce a příznivkyně OGC Nice svou parádní střelou zpoza pravého rohu vápna, na kterou muž v rukavicích prostě nedosáhnul - 3:0.