Komárek rozhodl o výhře florbalistů Chodova na hřišti Vinohrad

Florbalisté šestého Chodova zvítězili v dohrávce 19. kola superligy na hřišti Sokola Královské Vinohrady 4:3 v prodloužení. Po čtvrté výhře za sebou zvýšili svůj náskok v boji o přímou účast ve čtvrtfinále před sedmými Black Angels na šest bodů. Jedenácté Vinohrady ztrácejí na pozice pro předkolo play off čtyři body.

Florbalisté Chodova. Ilustrační foto.

Zápas rozhodl po 34 sekundách nastavení svým druhým gólem v utkání Mikuláš Komárek, který si navíc připsal asistenci. Domácí dvakrát skórovali z trestného střílení. Nejdříve je z něj dostal ve 29. minutě Vojtěch Klápa do vedení 2:1 a v čase 54:28 z další penalty vyrovnal Jan Procházka na 3:3.

Livesport superliga florbalistů - dohrávka 19. kola:
TJ Sokol Královské Vinohrady - Chodov 3:4 v prodl. (0:0, 2:3, 1:0 - 0:1)
Branky: 27. Švejda, 29. V. Klápa z tr. střílení, 55. Jan Procházka z tr. střílení - 27. a 61. Komárek, 35. Vošta, 38. Ondrušek.