Crystal Palace otočil po přestávce zápas proti Wolverhamptonu

foto Utkání 12. kola anglické fotbalové ligy Brighton - Nottingham, 18. října 2022. Zleva Adam Lallana z Brightonu a Scott McKenna z Nottinghamu.

Londýn - Crystal Palace otočil v anglické fotbalové lize ve druhém poločase zápas proti Wolverhamptonu a vyhrál 2:1. Vítězný gól dal v 70. minutě Zaha, který je s pěti brankami nejlepším střelcem týmu.

Hosty poslal do vedení po půlhodině hry Adama Traoré, ihned po přestávce vyrovnal Eze. Crystal Palace je po třetí výhře v soutěži desátý. Wolverhampton prohrál počtvrté z posledních pěti utkání a je bod na pásmem sestupu.

Sedmý Brighton potřetí za sebou neskóroval a uhrál jen bezbrankovou remízu s Nottinghamem, který je předposlední.

Výsledky 12. kola anglické fotbalové ligy

Brighton - Nottingham 0:0, Crystal Palace - Wolverhampton 2:1 (47. Eze, 70. Zaha - 31. Adama Traoré).