Na výkon Tatrana sa manažér nevydržal pozerať, cez polčas vbehol do šatne

Hádzanári Tatrana Prešov.
Hádzanári Tatrana Prešov. (Autor: TASR - František Iván)
Ján Leško|3. okt 2022 o 20:00

Prešov napokon zápas s Prahou otočil.

PREŠOV. Úradujúci slovenský hádzanársky majster Tatran Prešov prerušil sériu troch predchádzajúcich domácich prehier výhrou rozdielom ôsmich gólov v šiestom kole českej Chance extraligy nad HC Dukla Praha.

Konečný rezultát 32:24 je síce jednoznačný, ale výhra prešovského Tatranu sa nerodila veru ľahko.

Mužstvo trénera Radoslava Antla v podstate od začiatku sezóny každý zápas rozbiehalo zle. Inak tomu nebolo v Tatran handball arene ani v dueli s pražskou Duklou.

Hostia nekompromisne trestali komplikovanú hru domácich, deravú v obrane, ťažkopádnu a s mizernou koncovkou v útoku.

Po prehranom polčase 13:15 sa ale obraz hry podstatne zmenil. Prešovčania na rýchlu hru v útoku a agresívnu hru v obrane predsa len našli recept.

So značkou Tatran Prešov sa nesmie hazardovať

K rapídnemu obratu určitým spôsobom prispel aj generálny manažér Tatranu Prešov Stanislav Pupík, ktorý počas zápasovej prestávky vpálil do hráčskej kabíny ešte pred príchodom prešovského trénerského tandemu Radoslav Antl – Marek Gernát.

A ako priznal po stretnutí, servítku pred ústa si nekládol.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Sportnet na východe»Na výkon Tatrana sa manažér nevydržal pozerať, cez polčas vbehol do šatne