Úterý 30.4 14:00 - Knihovna, Blatná

• Slet čarodějnic

Úterý 30.4 16:00 - Koupaliště, Volyně

Na táborskou rezervu byly Semice krátké

SEMICE – V minulém kole krajského přeboru fotbalisté Semic padli na půdě Rudolfova, kam zajížděli v hodně improvizované sestavě. Zaváhání chtěli napravit v sobotu 27. srpna, kdy ve svém areálu přivítali rezervu Táborska. Ta v obou předešlých utkáních byla stoprocentní a celek Marcela Nouska a Filipa Breibische určitě nečekalo nic jednoduchého. Hosté svou kvalitu potvrzovali od úvodních minut a ve hře měli velikou převahu. I když se Semičtí snažili, rychlým a přesným kombinacím soupeře nemohli stačit. Skóre se poprvé měnilo ve 36. minutě, kdy se prosadil táborský Martin Šplíchal. Ve druhém poločase se vše podstatné odehrálo mezi 56. a 58. minutou. Nejdříve Táborsko zaznamenalo dva slepené góly, na které vzápětí odpověděl semický Radek Veleman. Ve zbytku utkání hosté hlídali dvougólový náskok a nikam už se nehnali. Semice se snažily o kontaktní trefu, ta sice přišla, ale kvůli ofsajdu neplatila. Semičtí podlehli béčku Táborska 1:3 a v příštím kole zamíří do Třeboně.

FC AL-KO Semice – FC Silon Táborsko B 1:3 (0:1)
Branky: 58. Veleman – 36. a 57. Šplíchal, 56. Trantýr
Rozhodčí: Novotný – Albert, Votava. ŽK: 2:1 (Řezáč, Veleman – Šplíchal). Diváků: 91
Semice: Dvořáček – Řezáč (66. Antony), J. Keclík, Sádlo, Trantina, Listopad, Veleman, Čedík (46. Valach), Šourek, Buchtele, Zborník
Táborsko B: Mrzena – Musa, Trantýr (87. Jíra), Činčura (63. Pajer), Kabeš, Praveček (82. Koblasa), Ott, Šplíchal (89. Marcolla), Pánek, Liepa, Neužil