V prvním mistrovského utkání nám los přihrál jednoho z nejtěžších soupeřů, Slavii Praha. „Výhodou“ pro nás mělo být, ale nebylo, domácí prostředí a hra na UMT.

V prvním poločase jsme dlouho úspěšně odolávali tlaku soupeře a dobře vykrývali prostory před naší brankou. To ale fungovalo přibližně 20. minut. Potom se hráči Slavie trpělivou rozehrávkou a dobrou rotací krajních hráčů dostávali stále častěji do brankových příležitostí z nichž tři proměnili v poločasové vedení 0 : 3.

Do druhé půle jsme nastoupili se dvěma změnami a odhodláním soupeře ještě potrápit. To se nám ale nepodařilo. Hra byla totiž jednoznačně v režii Slavie. Ta nás přehrávala jak kvalitní kombinací, tak rychlou prací a pohybem s míčem i bez něj. Konečný výsledek         0 : 10 mluví za vše.

FK Meteor Praha VIII – SK Slavia Praha 0 :10(0 : 3)