Trpišovský: Nebudeme bránit, Panathinaikos bude v odvetě mnohem nebezpečnější

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (19)

Přidat komentář
smazaný uživatel

To je pořád keců na čtvrtý tým řecké ligy, který ztratil 22 bodů na Olympiacos, jež už stihl vyletět z LM po debaklu od M. Haify a následně neporazil slovenského mistra ...

Drumassacre

nedělní mindráček ? :))

Na Slavii vůbec neumíme, na hřišti té čínské jsme dokonce bodovali pouze jednou, takže s bodovým ziskem se moc nepočítalo.

Spíš mi podle těch vyjádření (před týdnem i teď) přijde, jakoby hráli s Realem Madrid. Nějaký respekt k soupeři ať tam je, ale tohle všechno mi směrem k současnému Panathinaikosu přijde přehnané.

Kuchta

A to má jako Trpišovský říkat, že je smázneme s prstem v prdeli?

Mass

V týhle sezoně Panathinaikos bude lepší, i vzhledem k tomu, jak posílili. Evidentně klub s většim rozpočtem než Slavia, opatrnost je na místě.

Lawman

Duležité budou nejen vstupy do poločasu ale i jejich závěry. A pozor si dát na hluché místa - proti Arsenalu za šest minut ( od 18. do 24. minuty 0:3 ) proti APOEL Nicósia za 8 minut ( 2. a 10. minuta 0:2 ) anebo proti Frencvárosu loni za 6 minut (44. minuta a 50. minuta 0:2 čiže gól do šatny a ze šatny ) a takovýchto vylomenin bylo žel víc - proti Chelsea za 22 minut 4 góly ( 5. minuta, 10minuta, 17. minuta a 27. minuta a 0:4 i když to Slávka stáhla, skončila )