Lubomír Petruš zvítězil v 1. etapě Ischgl Ironbike, Stošek 4.

Čtyřetapový závod Ischgl Ironbike v Rakousku odstartoval ve středu ve večerních hodinách 1. etapou, tou byl závod do vrchu s hromadným startem. Na 7 kilometrů dlouhé trati suverénně triumfoval Lubomír Petruš z týmu D2Mont Merida a stal se tak průběžným lídrem závodu. Na druhém místě dokončil světový šampion Andreas Seewald (GER, Canyon Northwave), třetí byl Markus Kaufmann (AUT, Team Texpa Simplon).

Skvělou zprávou pro české fanoušky je, kromě vítězství Lubomíra Petruše, návrat Martina Stoška (Canyon Northwave). Po zranění ramene se navrátil ve skvělé formě, v závodě do vrchu byl čtvrtý.

V kategorii žen zvítězila Claudia Peretti (ITA, Olympia Factory Team).

Zítřejší program Ischgl Ironbike pokračuje krátkou individuální časovkou.

Víkendový sumář. Z Kalifornie přes Beroun až do Prusinovic
  2. Ostatní závodyPrima Cup 2024 se rozjel v Hradci, na start se postavilo téměř 1000 bikerů
    Prima Cup 2024 se rozjel v Hradci, na start se postavilo téměř 1000 bikerů
  3. PozvánkyKristián Hynek dává tip na příští sobotu: Future Cycling Bike Fest by the river #1
  4. Ostatní závodyZávěrečnou etapu Cape Epic ovládl tým Bulls Mavericks, celkovými vítězi Beers s Grottsem
  5. Ostatní závodyCape Epic 2024: vyhraná 6. etapa je pojistka "žluťáku" Beerse s Grottsem
    Cape Epic 2024: vyhraná 6. etapa je pojistka "žluťáku" Beerse s Grottsem
  6. Ostatní závodyBeers s Grottsem se rozjíždí, v 5. etapě Cape Epic navýšili náskok