Našim dalším soupeřem byl v sobotní odpoledne jeden z aspirantů na postup do ČFL, FK Baník Most – Souš. Do zápasu jsme nevstoupili nejlépe. Domácí nás přehrávali a v 16. minutě se po trefě Kopty dostali do vedení. 1 : 0. Po inkasované brance jsme se také my začali dostávat na dostřel domácí branky a odměnou za zvýšenou aktivitu bylo vyrovnání. Ve 20. minutě se po autovém vhazování dostal míč k Němcovi jehož střelu domácí ještě zablokovali, ale odražený míč už poslal za záda domácího brankáře Vostárek. 1 : 1. Mostečtí měli v následujících minutách stále více míč na svých kopačkách a snažili se získat zpět ztracené vedení. Naše mužstvo spíše hrozilo z protiútoků. Po jednom z nich nechal Kostka vyniknout domácího brankaře. Změna ve skóre přišla ve 40. minutě. Po centru z pravé strany dal svojí druhou branku v utkání Jan Kopta. 2 : 1. Tak také skončil první poločas. Do toho druhého jsme vstoupili lépe my a v 63. minutě se nám podařilo Slavatou vyrovnal. 2 : 2. Tento stav bohužel nevydržel dlouho. Domácím se totiž v 78. minutě podařilo Opluštilem znovu dostat do vedení. 3 : 2. I když se v závěru naši hráči snažili, skóre se už nezměnilo.

FK Baník Most/Souš – FK Meteor Praha VIII 3 : 2(2 : 1)                              Branky: 16. a 40. Kopta, 78. Opluštil – 20. Vostárek, 63. Slavata

Rozhodčí: J. Fencl – T. Doubek, J. Flade                                                            DS: P. Rauch                                                                                                        ŽK: 1 : 3                                                                                                                  Diváci: 250