středa 8.5 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Divadelní představení.

• Žehnání motorek

středa 8.5 13:30 - Masarykovo náměstí, Třeboň

Blatná nezvládla vstup do druhé půle, během deseti minut dostala od Olešníku čtyři góly

BLATNÁ – Diváci v Blatné si přišli na své, viděli devět gólů. Ovšem dvě třetiny z nich v domácí síti. Domácí fotbalisté podlehli v sobotu 14. května ve 25. kole Ondrášovka krajského přeboru Olešníku 3:6 (2:2). V zápase si užívali jednou i vedení, soupeř nakonec o vítězství rozhodl v úvodu druhé půle.

Do vedení poslal Olešník hned v 5. minutě Pavel Hezoučký, domácí se pak prosadili dvakrát v krátkém sledu. Ve 26. minutě vyrovnal Ondřej Míka a dvě minuty nato otočil Adam Bulka. Následně dostali hosté výhodu pokutového kopu za faul ve vápně, gólman Jaroslav Chlanda ho ale zneškodnil. Jenže zanedlouho, ve 37. minutě, srovnal Stanislav Rožboud.

Začátek druhé půle domácím krutě nevyšel. Za necelou čtvrthodinu, v rozmezí deseti minut, čtyřikrát inkasovali! Postupně se prosadili Dominik Štěch, Jan Vonášek, Stanislav Rožboud a opět Jan Vonášek. Blatenský Jakub Král pak v 88. minutě z penalty výsledek kosmeticky upravil na konečných 3:6.