V dalším kole jsme se střetli s posledním mužstvem tabulky Slezský FC Opava, odkud jsme si chtěli odvézt 3 body. V úvodu zápasu byli domácí aktivnější, postupně jsme hru vyrovnali a první větší šanci jsme si vypracovali my, ale opět jsme selhali ve finální fázi – v zakončení. V dalším průběhu jsme si vytvořili převahu, ale chyběl nám větší klid, přesnost a agresivita ve vápně domácích. V závěru poločasu z ojedinělého protiútoku se do našeho vápna dostal hráč domácích Sebastian Šeba, zde se prosadil přes naše obránce a zblízka prostřeli O. Kalhouse 1 : 0. Ve druhém poločase byla naše převaha znatelná, nevyšla nám ani hra na riziko, nedokázali jsme se prosadit, branku jsme nevstřelili. Nedáš branku – nevyhraješ. Čeká nás pět zápasů, věříme, že mužstvo zmobilizuje svoje síly a pokusí se nejvyšší soutěž dorostu pro klub zachránit.

Slezský FC Opava – FK Meteor Praha 1 : 0(1 : 0)

Branka: 44. Šeba

Sestava : Kalhous O. – Holub, Chalupník, Lízálek, Matys – Sova(77. Popovič), Dohnal, Burda, Klíma M(53.Soběslavský) -Kordiak, Bergmann(66. Jahoda). Trenér: F. Kopač