pondělí 13.5 16:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna Za Parkem

pondělí 13.5 17:00 - ZUŠ - hrad, Strakonice

Sousedovice doma kralují, poslední dubnový den to pocítily Cehnice

Sousedovice - Cehnice 4:2 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Sousedovice - Cehnice 4:2     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

SOUSEDOVICE – Pořekadlo Můj dům, můj hrad! opět potvrdili fotbalisté Sousedovic. Na svém hřišti vyhráli čtvrtý jarní zápas v řadě. V sobotu 30. dubna v 18. kole I. B třídy skupiny B porazili Cehnice 4:2 (1:1). Z poloviny se na tom podílel kapitán Jan Hrach, který čerstvě oslavil třicátiny. Ten poslal Znakon v 19. minutě do vedení, těsně před přestávkou ve 44. minutě však vyrovnal z penalty Pavel Krejsa.

V 56. minutě vrátil domácím vedení Ondřej Vaněček. Sousedovice byly aktivnější a jejich převahu potvrdil v 78. minutě Petr Vojtíšek. V 86. minutě zmíněný Jan Hrach zužitkoval sólo a zvýšil náskok na rozdíl třídy, dvě minuty nato cehnický Petr Hovorka v akrobatické pozici přehodil gólmana, ale výsledek jen korigoval na konečných 4:2. Z devíti dosavadních domácích duelů jich Sousedovice vyhrály osm, jedinou ztrátou byla porážka s Vacovem v podzimním 2. kole (0:4).