Novosibirsk - Ufa 3:6Stav série 1:3Hokejisté Omsku zatím do čtvrtfinále nepostoupili, Ufě také chybí jedna výhra

Hokejisté Omsku utrpěli v play off KHL první porážku a postup do čtvrtfinále zatím nevybojovali. Po třech výhrách nad Kazaní podlehl Avangard doma 2:3 v prodloužení, Šimon Hrubec si v jeho brance připsal 31 zásahů.

Omsk se záhy dostal do vedení, ale pak musel dotahovat a až v 57. minutě mu Kirill Semjonov zajistil prodloužení. V tom ale po třech minutách Hrubce překonal Dmitrij Kagarlickij a vynutil si pátý zápas.

Ještě déle se hrálo v Čerepovci, kde zápas skončil až v 75. minutě rovněž vítězstvím hostů z Dynama Moskva. Tato série je vyrovnaná 2:2. Po Spartaku Moskva, CSKA a Čeljabinsku je dalším postupujícím do čtvrtfinále Petrohrad, kterému stačily čtyři zápasy k vyřazení Dinama Minsk.