Fotbalisté Betisu Sevilla jsou po 17 letech ve finále Španělského poháru

Po 17 letech postoupili fotbalisté Betisu Sevilla do finále Španělského poháru. V odvetném semifinálovém utkání s Vallecanem dnes remizovali 1:1 díky gólu střídajícího Iglesiase z druhé minuty nastavení.

Sergio Canales z Betisu Sevilla jásá, jeho tým si zahraje finále Španělského poháru.

Iglesias po několikaminutovém pobytu na hřišti odpověděl na trefu Bebého z 80. minuty. Vallecano po ní živilo naději na historickou účast v pohárovém finále, ale nakonec neuspělo. O trofej si 23. dubna zahrají Betis a Valencie.

Sevillský tým může navázat na triumfy z let 1977 a 2005. Valencie bude útočit na deváté vítězství v soutěži, kterou ovládla naposledy před třemi lety.

Španělský fotbalový pohár - semifinále, odveta:
Betis Sevilla - Vallecano 1:1 (90.+2 Iglesias - 80. Bebé), první zápas 2:1, postoupil Betis Sevilla.