Úterý 28.5 19:30 - Piano business center Lidická tř. 2331/6a, České Budějovice

• Léčivé houby

Úterý 28.5 18:00 - Kulturní dům Veselí nad Lužnicí

Prachatice odehrály s lídrem dobrou partii, na body to ale nestačilo

STRAKONICE – Dvakrát vedli, přesto z tohoto souboje odešli jako poraženi. Hokejisté Prachatic šance dotáhnout se na lídra z Radomyšle nevyužili, poslední únorovou sobotu mu na strakonickém ledě podlehli těsným rozdílem 3:4 (2:1, 0:1, 1:2). Ze čtvrtého místa na svého sobotního přemožitele, za kterého nastupuje třeba bývalý extraligový hokejista Štěpán Hřebejk, ztrácí již pět bodů.

18. kolo okresní soutěže:

HC Prachatice – Sokol Radomyšl B 3:4 (2:1, 0:1, 1:2).

Branky: 3. M. Krump (P. Krump, Klíma), 10. Klíma (Frnka), 40. M. Krump (Linhart) – 9. Martin Kastner, 29. Klochko, 33. Šulc, 34. Maroušek (Šulc). Rozhodčí: Vacek, Vo. Častoral. Vyloučení: 2:1. Bez využití.

Sestava Prachatic: Martin Veselý – Michal Krump, Martin Kutlák, Martin Dojčar, Martin Frnka, Martin Slobodník, Patrik Marek, Pavel Krump, Miroslav Klíma, Marcel Linhart, Vladislav Plouhar.

Utkání se začalo lépe vyvíjet pro celek z Prachaticka, který poslal do vedení již ve třetí minutě Michal Krump, a i když v deváté minutě srovnal Martin Kastner, tak byly po úvodní části spokojenější Prachatice, jímž záhy vrátil náskok Klíma.

Prostřední patnáctiminutovka přinesla jedinou branku, kterou měl ve 29. minutě na svědomí radomyšlský Klochko, a vedoucí celek si další dva zásahy schoval na 33. a 34. minutu, kdy Šulc s Marouškem v podstatě rozhodli o jeho vítězství. Prachaticím se podařilo akorát snížit, na konečných 3:4 upravil pět minut před závěrečnou sirénou Michal Krump.