Juventus - FC Turín 1:1Fotbalisté FC Turín bez Zimy v derby remizovali

Fotbalisté Juventusu remizovali v domácí předehrávce 26. kola italské ligy s městským rivalem FC Turín 1:1 a nedokázali vyhrát v Serii A třetí z posledních čtyř zápasů. Hráči Staré dámy na čtvrtém místě neúplné tabulky ztrácejí na vedoucí AC Milán osm bodů. Jejich dnešní soupeř je dál desátý. Český záložník David Zima v dresu hostů do utkání nezasáhl.

Luca Pellegrini (vpravo) z Juventusu v souboji o míč s Wilfriedem Singem z FC Turín.

Juventus měl v derby povedený vstup a již ve 13. minutě šel do vedení zásluhou přesně hlavičkujícího obránce De Ligta. Dvaadvacetiletý Nizozemec se prosadil podruhé v sezoně.

FC Turín ale utkání nevzdal, vytvořil si řadu nebezpečných příležitostí a po hodině hry vyrovnal. Po centru Brekala se střelou z voleje prosadil navrátilec po zranění a italský reprezentant Belotti. Hosté mohli dokonce i strhnout vítězství na svou stranu, Mandragorova střela v 65. minutě ale šla těsně vedle.

Andrea Belotti z FC Turín se raduje poté, co vstřelil gól v ligovém derby proti Juventusu.

FC Turín bodoval po dvou porážkách, ale už počtvrté za sebou nezvítězil. Juventus sice neprohrál v nejvyšší soutěži podvanácté v řadě, podruhé po sobě ale remizoval.