pondělí 6.5 15:00 - MěKS Vimperk

Strakonice prohospodařily třígólový náskok, Písek porazily až na nájezdy

Strakonice - Písek 5:4 po SN , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Strakonice - Písek 5:4 po SN     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Na zisk tří bodů měli florbalisté Strakonic rozehrané derby s Pískem. Nakonec ale brali dva body. V dohrávce 16. kola v neděli 23. ledna totiž soupeře porazili až po samostatných nájezdech 5:4 (1:1, 2:0, 1:3 – 1:0), přestože na začátku třetí třetiny vedli už 4:1. Hosté však díky trpělivé hře vyrovnali. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, musely až samostatné nájezdy. Hned ten první proměnil domácí Tomáš Houska a jak se ukázalo, byla to vítězná trefa. Další hráči už úspěšní nebyli. V tabulce mají Písek i Strakonice shodně 36 bodů, Písečtí jsou o skóre třetí.