48. Kubík 5 : 3
49. Indrák 5 : 4
59. Rachůnek 6 : 4
Záznam online reportáže

Hokejisté Karlových Varů zvítězili v úterním utkání 36. kola extraligy nad Kladnem 6:4. V dresu Energie zářil Hladonik, který se blýskl hattrickem. Ze sestavy Rytířů vypadl na poslední chvíli Jágr.

Hokejisté Energie Karlových Varů za první třetinu nasázeli do sítě kladenských Rytířů tři branky.

Fotogalerie

Nejprve to vypadalo na pohodlné vítězství Energie, vzápětí se ale duel proměnilo v přestřelku. Energetici nakonec museli bránit těsné vítězství až do úplného konce. Nakonec se jim to povedlo a berou výhru 6:4.

Energie vstoupila do posledního domácího utkání roku 2021 parádně, hattrickem se blýskl Hladonik a duel měla pod kontrolou. Následně sice v početní výhodě korigoval skóre Kubík, ale odpověď domácích přišla po dvou minutách taktéž v přesilové hře. Kladenští tak stále ztráceli tři branky.

Rytíři ale duel nevzdali a Routa na začátku třetí části snížil. Odstartoval tak pořádnou přestřelku. Při ní se náskok Energie smrsknul na jediný gól. Když ale hosté zkusili hru vabank a odvolali gólmana, definitivně rozhodl o výhře gólem do prázdné klece Tomáš Rachůnek.

36. kolo hokejové extraligy:
HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 6:4 (3:0, 1:1, 2:3)
Branky a nahrávky: 8. Hladonik (Vondráček), 14. Hladonik (Vondráček, Plutnar), 15. Hladonik (T. Rachůnek, Plutnar), 30. Vondráček (Koblasa), 45. Flek (T. Mikúš, Pulpán), 59. T. Rachůnek - 28. Kubík (Plekanec, Baránek), 44. Routa (Kristo, Indrák), 48. Kubík (Plekanec, Hlava), 49. Indrák (Kristo). Rozhodčí: Lacina, Pilný - Brejcha, Votrubec. Vyloučení: 7:6. Využití: 2:1. Diváci: 1000 (omezený počet).
Karlovy Vary: F. Novotný - Plutnar, M. Rohan, Mikyska, Pulpán, L. Doudera, Dlapa, Tureček - Kohout, Černoch, Koblasa - Flek, T. Mikúš, T. Rachůnek - O. Beránek, Hladonik, Vondráček - Jiskra, Osmík, Redlich. Trenér: Pešout.
Kladno: Bow - Dotchin, Zelingr, Baránek, Wood, J.Suchánek, Funk - Zikmund, Plekanec, Hlava - Kristo, M. Filip, Pytlík - Melka, Kubík, Račuk - Routa, Indrák, M. Beran. Trenér: D. Čermák.