Babské Veci

Description:

Skutočný web pre ženy

URL:

https://www.babskeveci.sk/

Catalog:

Lifestyle → Ženy a muži

Publishes:

5.6 items/day

Mladá žena ostala šokovaná. Takto nechutne vyzerajú po vypraní aj vaše „čisté“ podprsenky

20:18
Od práčky chceme len jednu vec. Aby naše prádlo vyprala, rozvoňala a najmä, aby ho zbavila nečistôt, potu a bielym veciam navrátila pôvodnú farbu.... Príspevok Mladá žena ostala šokovaná. Takto nechutne vyzerajú po vypraní aj vaše „čisté“ podprsenky zobrazený najskôr Babské Veci .

Zapamätáte si ho navždy. Toto je jeden z najhorších dôvodov, prečo už nikdy nepiť sladené nápoje

19:11
Medzi hlavné odporúčania lekárov sa určite na popredné miesta zaraďuje fakt, že sladených nápojov by sme mali piť čo najmenej. Dôvodom nemusí byť len... Príspevok Zapamätáte si ho navždy. Toto je jeden z najhorších dôvodov, prečo už nikdy nepiť sladené nápoje zobrazený najskôr Babské Veci .

Sexy ako nikdy predtým. Známej herečke po troch deťoch závidia postavu aj dvadsiatničky

16:52
Mnohé ženy by chceli mať totálne dokonalú postavu, no veľmi dobre vedia aj to, čo všetko preto musíte obetovať. Voľný čas a peniaze sú... Príspevok Sexy ako nikdy predtým. Známej herečke po troch deťoch závidia postavu aj dvadsiatničky zobrazený najskôr Babské Veci .

Princezná Charlotte a princ Louis dali svojmu bratovi Georgeovi ten najkrajší narodeninový darček

13:21
Včera sme vás informovali o tom, že princ George oslávil šieste narodeniny. Podľa MSN mu blahoželali aj jeho súrodenci princ Louis a princezná Charlotte... Príspevok Princezná Charlotte a princ Louis dali svojmu bratovi Georgeovi ten najkrajší narodeninový darček zobrazený najskôr Babské Veci .

Žena schudla takmer 50 kilogramov a toto je jej tajomstvo. Zo svojho jedálnička úplne odstránila túto jednu vec

12:12
Niekedy je nezdravá strava vaším najväčším nepriateľom, hoci si to celkom neuvedomujete. Najhoršie je, keď celý deň prijímate veľmi veľa cukrov a nevydávate takmer... Príspevok Žena schudla takmer 50 kilogramov a toto je jej tajomstvo. Zo svojho jedálnička úplne odstránila túto jednu vec zobrazený najskôr Babské Veci .

Mária Čírová: Slovensko mám spolu s manželom pochodené ako málokto

12:12
V poslednej dobe sa predbiehame vo fotkách z čo najexotickejších destinácií. A čo naše krásne Slovensko? Obľúbená slovenská speváčka Mária Čírová miluje cestovanie po... Príspevok Mária Čírová: Slovensko mám spolu s manželom pochodené ako málokto zobrazený najskôr Babské Veci .

Sekundy hrôzy, aké zažiť nechcete. Mužovi, ktorý skákal bungeejumping sa odtrhlo lano, všetko zachytilo video

11:02
Celý incident sa odohral v Poľsku, v meste Gdaňsk ešte v nedeľu. 39- ročný muž sa vybral do miestneho parku, v ktorom sú aj... Príspevok Sekundy hrôzy, aké zažiť nechcete. Mužovi, ktorý skákal bungeejumping sa odtrhlo lano, všetko zachytilo video zobrazený najskôr Babské Veci .

AKTUÁLNE: Vo veku 92 rokov zomrel predstaviteľ Jamesa Bonda, agenta 007

9:51
Vo veku 92 rokov umrel herec David Hedison, ktorého si môžete pamätať z filmu o agentovi 007, Jamesovi Bondovi. Informoval o tom portál Metro.... Príspevok AKTUÁLNE: Vo veku 92 rokov zomrel predstaviteľ Jamesa Bonda, agenta 007 zobrazený najskôr Babské Veci .

Zmizla bez stopy v roku 1968 aj s ľuďmi na palube. Po 51 rokoch ju našli Francúzi a hovoria o zázraku

8:39
Členovia pátracieho tímu francúzskeho ministerstva obrany lokalizovali v Stredozemnom mori ponorku Minerve (S647), ktorá zmizla bez stopy v roku 1968. Informovala o tom agentúra... Príspevok Zmizla bez stopy v roku 1968 aj s ľuďmi na palube. Po 51 rokoch ju našli Francúzi a hovoria o zázraku zobrazený najskôr Babské Veci .

Úprimná láska, ktorá trvá roky. Fotografka zachytáva staršie manželské páry, ktoré spolu budú do posledného dňa

22.July
Mnohí ľudia, ktorí si dajú spraviť profesionálne fotografie, chcú mať pamiatku na celý život. Fotia svoje deti, rodiny alebo samých seba. Zaregistrovali ste ale... Príspevok Úprimná láska, ktorá trvá roky. Fotografka zachytáva staršie manželské páry, ktoré spolu budú do posledného dňa zobrazený najskôr Babské Veci .
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes