Představitelé českého sportu podpořili setrvání Milana Hniličky v čele Národní sportovní agentury, ačkoliv odsoudili jeho účast na oslavě.

Slavný bazén v Podolí je nově chráněnou památkou. Koupala se tu i princezna Diana

18:48
Plavecký stadion Podolí byl po pětašedesáti letech své existence zapsán Národním památkovým ústavem mezi chráněné kulturní památky.

Slovinští házenkáři na MS zvraceli a křičeli bolestí. Na vině má být otrava jídlem

17:43
Dvanáct členů slovinské házenkářské reprezentace se otrávilo den před rozhodujícím duelem o postup do čtvrtfinále MS proti domácímu Egyptu.

Únava, potíže s dechem, bolesti. Covid-19 může mít pro sportovce těžké následky

15:31
Deset až patnáct procent profesionálních sportovců má po prodělaném covidu-19 dlouhodobější následky, vyplývá z českého výzkumu.

Štybar nečekaně pojede cyklokrosové mistrovství světa

15:31
Pětatřicetiletý český cyklista Zdeněk Štybar se v neděli zúčastní hlavního závodu mistrovství světa v cyklokrosu, které se koná v belgickém Ostende.

Koudelka jde s kolenem na operaci, v této sezoně už skákat nebude

15:31
Roman Koudelka musí s poraněným kolenem na operaci a přijde o zbytek sezony včetně mistrovství světa v Oberstdorfu.

Fin měl na svůj manévr právo, tvrdí FIS. Bolšunova za výbuch dál trestat nebude

13:20
Ruskému běžci na lyžích Alexandru Bolšunovovi nehrozí disciplinární trest za incident v závěru nedělní štafety v Lahti.

Rusko se proti dopingovému trestu neodvolá

12:14
Rusko se neodvolá proti vyloučení země na dva roky z velkých sportovních soutěží kvůli opakovaným dopingovým proviněním. Trest platí do prosince 2022.

Kanoi si vyrobil sám a dvakrát na ní vyhrál olympiádu. Holeček by se dožil stovky

11:07
Před sto lety se narodil Josef Holeček, muž, který na vlastnoručně vyrobené kanoi dvakrát vyhrál olympijské hry.

"Bože, co se děje?" Kordovy dcery zazářily, Jessica vyhrála a Nelly byla třetí

8:55
Jessica Kordová zaostala jen o dva údery za rekordem elitního okruhu, golfového titulu se dočkala znovu po téměř třech letech.

24.January
Eva Samková málem vynechala nedělní závod v italské Chiese, v kterém si nakonec dojela pro patnácté vítězství ve Světovém poháru.

Ledecká po pádu: Jako by mě přejel náklaďák. Ještě pár dní se budu fotit jen zezadu

24.January
Parafrází slavného citátu Julia Caesara "Veni, vidi, vici" zhodnotila lyžařka Ester Ledecká dnešní superobří slalom v Crans Montaně.

Cílovou fotku si může Samková pověsit na zeď. Díky nejtěsnějšímu finiši bere zlato

24.January
Samková dramatické finále snowboardcrossařek v italské Chiese vyhrála před Američankou Faye Guliniovou. O vítězce rozhodla až cílová fotografie.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes