Dojde i na polibek "šťastnýho vejce"? Jamajské boby znovu útočí, slibují oheň na ledě

11:12
Nepravděpodobná kombinace opět ožívá. Atraktivní spojení Jamajky a zimních sportů před olympiádou v Pekingu poutá stále větší pozornost.

Embiidovi stačilo v NBA 27 minut na vstřelení 50 bodů

8:54
Basketbalista Joel Embiid potvrdil v NBA vynikající formu a Philadelphii pomohl k vítězství 123:110 nad Orlandem 50 body a 12 doskoky.

Na hry v Pekingu odletí i patnáctiletá skokanka Indráčková

18:28
Do nominace pro ZOH přibyli na základě přerozdělení míst běžec Ondřej Černý a skokanka Anežka Indráčková. Ta bude v 15 letech ve výpravě nejmladší.

Medaile jsme si dohodli u snídaně, směje se Ploc. Na následovníka čeká už 34 let

16:16
"Když jsem v Harrachově viděl na startu mistrovství republiky pouhých osm skokanů, tak mi bylo ještě větší smutno," říká česká skokanská legenda.

Vyhrožovali mi smrtí, říká žena, jež v Tokiu týrala koně. Teď si chce napravit pověst

19.January
Moderní pětibojařka Annika Schleuová vyvolala celosvětové pohoršení svým chováním ke koni v parkurové části loňské olympiády.

Olympiáda bez Samkové? Nebylo by to ono, je nejlepší v historii, hlásí hvězdná Italka

18.January
Michela Moioliová se pro deník Aktuálně.cz rozpovídala o tom, jak moc by její rivalka pod pěti kruhy chyběla.

Jediný gól chyběl k senzaci. Házenkáři remizovali s vicemistry světa, ale na ME končí

17.January
Češi měli v posledních sekundách proti Švédsku šanci na vítězný útok. Jenže poslední zápas ve skupině na ME skončil 27:27, což k postupu nestačí.

Ledecká se vrátila na lyže jako robot, umístění na SP v Zauchensee ji potěšilo

16.January
Ester Ledecká na Světovém poháru v Zauchensee dvakrát prosadila do první desítky. Výsledky v prvních závodech na lyžích v novém roce ji potěšily.

Davidová si ve stíhačce polepšila, skončila dvanáctá. Kralovala Röiselandová

16.January
Biatlonistka Markéta Davidová ve stíhacím závodu na Světovém poháru v německém Ruhpoldingu skončila dvanáctá.

Ledecká opět mezi desítkou nejlepších. V superobřím slalomu byla devátá

16.January
Lyžařka Ester Ledecká skončila devátá v superobřím slalomu Světového poháru v rakouském Zauchensee. Zvítězila Italka Federica Brignoneová.

Čeští házenkáři porazili Bosnu 27:19 a na Euru drží šanci na postup

15.January
Čeští házenkáři na mistrovství Evropy ve druhém utkání základní skupiny E proti Bosně a Hercegovině potvrdili roli favorita a zvítězili 27:19.

Nejlepší výkon v olympijské sezoně. Mám docela radost, pronesla Ledecká

15.January
Ledecká ztratila 1,06 sekundy na vítěznou Švýcarku Laru Gutovou-Behramiovou, která si v SP připsala 34. vítězství v kariéře.

Největší favoritka vlétla při sjezdu v Rakousku do sítí. Ledecká čeká na startu

15.January
Sledujte on-line přenos ze sjezdu žen v rakouském Zauchensee v rámci Světového poháru s Ester Ledeckou v akci.

Skvělá Ledecká. Česká hvězda navnadila fanoušky, v tréninku na sjezd byla druhá

14.January
Česká hvězda nestačila pouze na italskou favoritku Sofiu Goggiaovou. Za vítězkou všech tří sjezdů v dosavadní sezoně zaostala o pouhé tři setiny.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes