15
new stories - click to show

Akčné ženy

Description:

Ženy, ktoré robia, čo milujú

URL:

https://akcnezeny.sk/

Catalog:

Lifestyle → Ženy a muži

Publishes:

43.5 items/day

Poľsko si posvieti na regióny s nízkou zaočkovanosťou, plánuje v nich zaviesť obmedzenia

21:36
Obmedzenia zavedú, keď denný počet infekcií v Poľsku dosiahne tisíc. The post Poľsko si posvieti na regióny s nízkou zaočkovanosťou, plánuje v nich zaviesť obmedzenia appeared first on Akčné ženy .

NAKA obvinila oligarchu Výboha i Imreczeho v akcii Mýtnik, zadržala aj ďalšie osoby

20:31
V rámci akcie Mýtnik zadržali aj bývalú šéfku finančnej správy Lenku Wittenbergerovú a bývalého štátneho tajomníka Radka Kuruca. The post NAKA obvinila oligarchu Výboha i Imreczeho v akcii Mýtnik, zadržala aj ďalšie osoby appeared first on Akčné ženy .

Slovan zabojuje o play-off Európskej ligy, Žilina a Trnava sa predstavia v konferenčnej lige

19:59
MŠK Žilina bude hrať na ihrisku kazašského Tobolu Kostanaj, Spartak Trnava privíta v domácom prostredí izraelský Maccabi Tel Aviv. The post Slovan zabojuje o play-off Európskej ligy, Žilina a Trnava sa predstavia v konferenčnej lige appeared first on Akčné ženy .

Nočnú oblohu rozžiari meteorický roj, mesiac bude pozorovanie rušiť minimálne

19:59
Meteorický roj dosiahne maximálnu frekvenciu, približne 45 meteorov za hodinu, 12. augusta. The post Nočnú oblohu rozžiari meteorický roj, mesiac bude pozorovanie rušiť minimálne appeared first on Akčné ženy .

Polícia po protestoch v Bratislave zverejnila fotografie, žiada o identifikáciu osôb (foto)

18:53
Informácie o osobách môžu občania posielať vo forme súkromnej správy na facebookovej stránke polície. The post Polícia po protestoch v Bratislave zverejnila fotografie, žiada o identifikáciu osôb (foto) appeared first on Akčné ženy .

Petra Humeňanská: Spievanie nám pomáha vzlietnuť a milovať sa také, aké sme

18:20
Aktuálne vychádza jej prvý autorský album Tancujem bosá. Spev je jej vášňou, snom, životnou silou, energiou, tlkotom srdca. Petra Humeňanská (36 r.), rodáčka z Prešova, vyštudovala VŠMU – muzikálové herectvo. Pamätáme si ju aj z relácie SuperStar, kedy sa v roku 2005 prepracovala do finále. Hrala aj v inscenácii Skrotenie zlej ženy a rolu Aničky […] The post Petra Humeňanská: Spievanie nám pomá...

Terno pripravilo pre svojich zákazníkov akciový leták len so slovenskými produktami

16:43
Spoločnosť TERNO real estate si dlhodobo zakladá na potravinách od slovenských dodávateľov. V týchto dňoch dokonca ako prví na trhu pripravili pre zákazníkov akciový leták vyskladaný výhradne zo slovenských produktov. The post Terno pripravilo pre svojich zákazníkov akciový leták len so slovenskými produktami appeared first on Akčné ženy .

Tóth urobil v príprave na olympiáde v Tokiu maximum, tréner Spišiak verí v dobrý výsledok

16:09
Tóth má podľa trénera určite na to, aby sa s najlepšími pobil o popredné umiestenie. The post Tóth urobil v príprave na olympiáde v Tokiu maximum, tréner Spišiak verí v dobrý výsledok appeared first on Akčné ženy .

Rakúsko mení podmienky vstupu do krajiny, už o pár dní vpustia len kompletne zaočkovaných

15:04
V prípade nekompletnej vakcinácie, musia ľudia zdokladovať negatívny PCR alebo antigénovým test. The post Rakúsko mení podmienky vstupu do krajiny, už o pár dní vpustia len kompletne zaočkovaných appeared first on Akčné ženy .

Bratislavu čakajú dva protesty proti výhodám pre zaočkovaných, polícia pripravuje bezpečnostné opatrenie

12:53
Bratislavská polícia vyzýva občanov, ktorí sa neplánujú zúčastniť na verejných zhromaždeniach, aby sa vyhli miestam ich konania. The post Bratislavu čakajú dva protesty proti výhodám pre zaočkovaných, polícia pripravuje bezpečnostné opatrenie appeared first on Akčné ženy .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes