Filip Václavík

Related to

První Supersprint triatlon ve Zlíně se vydařil, vyhrál ho Jan Volár

14.May » Novinky.cz
Úspěšnou premiéru si odbyl o víkendu 11. a 12. května Supersprint triatlon, závod na extrémně krátké vzdálenosti v centru Zlína pod hlavičkou České triatlonové asociace. První den byl určen registrovaným sportovcům a část výsledků se počítala do Č...

První zlínský Supersprint triatlon vyhrál Jan Volár

14.May » Zlin.cz
ZLÍN - Úspěšnou premiéru má za sebou Supersprint triatlon – triatlonový závod na extrémně krátké vzdálenosti v centru Zlína pořádaný pod hlavičkou České triatlonové asociace. Serveru Zlin.cz o tom za pořadatele informovala Martina Žáčková.

O triumfu Jana Kolárika v Josefském běhu ve Zlíně se rozhodlo 800 metů před cílem. Závod žen vyhrála Helena Kotopulu

18.March » Zlin.cz
ZLÍN - Reprezentant týmu Edhouse.cz Jan Kolárik vyhrál v čase 37:10 dvaatřicátý ročník Josefského běhu ve Zlíně.

ČESKÁ ZLATA I FINÁLOVÉ ÚČASTI NA EVROPSKÉM POHÁRU VE FRANCII

3.March » E Triatlon
LIÉVIN, 2. března 2019 – Dvě umístění v nejlepší desítce. A dva triumfy v juniorské kategorii. Českým triatlonistům se v závodě evropského poháru ve francouzském Liévinu mimořádně dařilo. Pod střechou atletické haly v mimořádně atraktivním formátu...

Tato informační stránka o Filip Václavík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Václavík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes