nových článků - klikněte pro zobrazení

Gustav Bergman Švéd

Vztahuje se k

Tereza Janošíková osmá na krátké trati na MS

Mistrovství světa v orientačním běhu mělo na programu závod na krátké trati. Tituly obhájili Švédka Tove Alexandersson a Švýcar Matthias Kyburz. Velmi dobrý je výsledek Terezy Janošíkové - 8. místo.

Mistry světa v orientačním běhu jsou Nor Fosser a Britka Carterová Daviesová, Janošíková skončila sedmá

30.června » ČT24
Program světového šampionátu orientačních běžců v Dánsku uzavřely klasické sprinty. Na trati ve městě Vejle uspěl Nor Kasper Fosser, který porazil o 16 sekund Švéda Gustava Bergmana. Tomáš Křivda skončil na dvanáctém místě, nejlepší z českých žen Te…

Mistry světa v orinetačním běhu jsou Nor Fosser a Britka Carterová Daviesová, Janošíková skončila sedmá

Tato informační stránka o Gustav Bergman Švéd zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gustav Bergman Švéd" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes