Zkušený obránce Jan Piskáček přidá v Plzni třetí sezonu, součástí jeho nové smlouvy je i jednoletá opce. Indiáni o prodloužení spolupráce informovali na svém webu.

28.února » Hokej.cz
Po obránci Danielu Malákovi a útočnících Filipu Jansovi, OndřejI Matýsovi a Miroslavu Indrákovi se Plzeň dohodla na ročním prodloužení smlouvy také se švédským křídelníkem Timem Söderlundem.

Mladá Boleslav přiživila naději na play off. Motor je Kometě na dostřel

27.února » Hokej.cz
Další dnešní zápasy 50. kola Tipsport extraligy se stále hrají, jejich výsledky tedy přineseme později.

Plzeň v čele s Hlavajem na třetí pokus zastavila Motor. Jsme na dobré cestě, praví

18.ledna » Hokej.cz
Jihočeský Motor se nedokázal zkraje středečního zápasu rychle zahřát a už prohrával o dvě branky. Škoda ve druhé části vedla dokonce již 4:1, nakonec ze všeho bylo nicméně jedno velké drama až do posledních sekund.

Motor je venku poloviční. Olomouc buduje domácí pevnost

17.ledna » Hokej.cz
Do třetice to Plzni vyšlo, po prvních dvou nepovedených vzájemných zápasech si tentokrát s Českými Budějovicemi poradila. Další dnešní zápasy 29. kola Tipsport extraligy se stále hrají, jejich výsledky tedy přineseme později.

Nová smlouva? Chtěl jsem se soustředit jen na hokej, říká Kvasnička

13.ledna » Hokej.cz
Přišel, podepsal a na závěr dne pomohl srazit Vítkovice. Obránce David Kvasnička prožil velmi krušný den, po jeho střele navíc padla vítězná trefa, která rozhodla o tom, že Plzeň svému soupeři v tabulce utekla na rozdíl osmi bodů.

Obránce Kvasnička o rok prodloužil smlouvu s Plzní

12.ledna » Hokej.cz
Obránce David Kvasnička s předstihem prodloužil smlouvu v mateřské Plzni – u indiánů zůstane minimálně do konce nadcházející extraligové sezony 2024/2025.

Třetí nula pro Pavláta! Podobný zápas nepamatuje. Víc takových, přeje si

4.ledna » Hokej.cz
Lepší start do nového roku si nemohla plzeňská Škodovka přát. Ačkoliv začátek zápasu proti Olomouci pro ní nebyl jednoduchý, nakonec svého soka porazila vysoko 8:0. Hvězdou zápasu byl bezesporu i plzeňský brankář Dominik Pavlát, jenž vychytal třetí …

Ďaloga prodloužil smlouvu v Kometě do roku 2025

23.prosince » Hokej.cz
Den po kanadském tvrďákovi Rhettu Hollandovi si brněnská Kometa pojistila služby také u Marka Ďalogy. Rychlonohý obránce v Brně s předstihem prodloužil smlouvu i na příští sezonu.

TOP fotky Plzně: Skřítkové topiči, létající Schleiss a Houdkovy pěsti

7.prosince » Hokej.cz
Plzni aktuálně patří jedenáctá příčka extraligové tabulky. Jak vypadala její první polovina základní části pohledem fotografů Romana Turovského, Marka Švamberga a Milana Podpery?

V Plzni pro mě nebylo místo, praví Adam Dvořák. Jeho další kroky míří do Finska

17.října » Hokej.cz
Úspěšnou plzeňskou akademii opouští jeden z jejích talentů. Devatenáctiletý Adam Dvořák odchází do druhé nejvyšší finské soutěže.

Plzeň padla popáté za sebou. Je potřeba hrát jednoduše, velí Matýs

2.října » Hokej.cz
V nedělním podvečeru se strhla v Plzni bitva jako u Verdunu. Škodovka na svém ledě vyzvala Rytíře z Kladna a v sázce bylo poslední místo tabulky. Západočeši přes prohru 4:5 v prodloužení nechali u dna Kladno, které má horší skóre.

Tato informační stránka o Marek Švamberg zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Švamberg" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes