28.února » iDNES.cz
Juraj Páleník je jedním z mladých hráčů, kteří s basketbalisty NH Ostrava vyrazili na novou cestu. Na ní trenér Peter Bálint dává prostor mladým hráčům, přičemž v mužstvu už nepřevládají cizinci. Další články k tématu: Herně si začínáme rozumět, řík…

Vítězná jízda opavských basketbalistů pokračuje, pohltila i Děčín

14.prosince » iDNES.cz
Opavští basketbalisté i podruhé v ligové sezoně porazili vicemistrovský Děčín a jejich vítězná série v NBL trvá už devět zápasů. Slezané, kteří dosud nestačili v nejvyšší soutěži jen na šampiony z Nymburka, ve 14. kole vyhráli ve vlastní hale 87:70.

Šestnáct bodů v řadě. Sérii Opavy odnesl Děčín

14.prosince » ČT24
Hráči BK Opava vyhrávají letos v Národní basketbalové lize vše, co je v jejich silách. Jelikož padli akorát se suverénním Nymburkem, patří jim v tabulce druhé místo. V 14. kole hostili Děčín. Vyrovnaný duel rozhodla série 16 bodů Opavy, během níž Se…