Mark Scholes

Vztahuje se k

ONLINE: Fulham - West Ham. Rozhodne derby opět Souček?

6.února » iSport.cz
České duo Tomáš Souček - Vladimír Coufal jde po úspěchu proti Aston Ville do dalšího boje, tentokrát jej čeká londýnské derby s Fulhamem. Minulý vzájemný zápas rozhodl jediným gólem v 91. minutě právě Souček. Jak dopadne měření sil rozjetých "kladiv…

ONLINE: Wolves hostí Aston Villu, následuje i bitva o Manchester

12.prosince » iDNES.cz
Dvanácté kolo anglické Premier League pokračuje od 13:30 utkáním sousedů v tabulce: Wolverhampton doma hraje s Aston Villou. Vrcholem sobotního programu je manchesterské derby mezi United a City, i to můžete posléze sledovat v podrobném online přeno…

Richarlison z Evertonu sebral fotbalistům Sheffieldu naději na šesté místo

20.července » iDNES.cz
Fotbalisté Sheffieldu podlehli v 37. kole anglické ligy na svém hřišti Evertonu 0:1 a ztratili šanci na šesté místo a postup do Evropské ligy. Jedinou branku utkání vstřelil v 46. minutě hlavou po standardní situaci Brazilec Richarlison.

Tato informační stránka o Mark Scholes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mark Scholes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes