Erico Ramirez

Vztahuje se k

Infarktový závěr na Tehelném poli. Slovan spasily nůžky v nastaveném prodloužení

26.srpna » iFotbal.com
Běželo už nastavení prodlouženého zápasu mezi Slovanem Bratislava a Zrinjskim Mostarem, který měl rozhodnout o tom, který z týmů postoupí do hlavní fáze Evropské konferenční ligy. Stav 1:1 dokonale vyhovoval balkánskému týmu, který díky domácí výhře…

26.srpna » Aktuálně.cz
Slovan Bratislava se díky neuvěřitelnému gólu v poslední minutě prodloužení zachránil v Evropské lize. A v penaltách následně prošel do hlavní fáze.

Tato informační stránka o Erico Ramirez zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Erico Ramirez" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes