Dariusz Polak

Vztahuje se k

Jiří Prskavec zhypnotizoval davy v Praze v Troji a obhájil celkové prvenství ve SP

9.září » sportovnilisty.cz
Vrcholem slalomářského víkendu na Světovém poháru v Praze bylo jednoznačně finále kajakářů. Hned tři české lodě chtěly před zaplněnými tribunami bojovat o cenné kovy. Excelentní jízdou si pro prvenství a obhajobu celkového titulu ve Světovém poháru …

Ve třiceti letech se dočkal. Kajakář Přindiš je poprvé mistrem Evropy

2.června » Sport.cz
Kajakář Vít Přindiš vylepšil stříbrnou medaili z loňského kontinentálního šampionátu v Praze a ve francouzském Pau se stal poprvé mistrem Evropy ve vodním slalomu. Loni bronzový Jiří Prskavec skončil ve finále osmý.

Přindiš je mistrem Evropy, Fišerové medaile těsně utekla

2.června » NOVA Sport
Kajakář Vít Přindiš se stal ve francouzském Pau poprvé mistrem Evropy ve vodním slalomu. Jiří Prskavec skončil osmý. Finále se nepovedlo Tereze Fišerové. Ta do něj nastoupila z prvního místa, po pěti dotycích ale skončila čtvrtá. Přindiš, jenž byl v…

Tato informační stránka o Dariusz Polak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dariusz Polak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes