Nikolas Pietrula

Vztahuje se k

Dráhový cyklista Babor po omniu získal republikový titul i v bodovacím závodě

9.února » ČT24
Daniel Babor je zatím nejúspěšnějším jezdcem na mistrovství republiky v dráhové cyklistice. Všechny tři starty mu přinesly medaile, druhý titul získal jednadvacetiletý jezdec v bodovacím závodě.

Polák Prokopyszyn vyhrál bodovací závod cyklistů v Brně

9.července » Sport.cz
Třídenní etapový závod na 500+1 kolo na brněnském velodromu vyhrál v silné konkurenci polský dráhový cyklista Filip Prokopyszyn. Nejlepším z českých jezdců byl na třetím místě dráhař pražské Dukly Nikolas Pietrula, po čtyřech etapách vedoucí Daniel …

Na brněnském velodromu byl nejlepší Polák Prokopyszyn

9.července » ČT sport
V Brně vládl Polák. Filip Prokopyszyn vyhrál třídenní etapový závod dráhových cyklistů na 500+1 kolo na tamním velodromu. Nejlepším z českých jezdců byl na třetím místě dráhař pražské Dukly Nikolas Pietrula, po čtyřech etapách vedoucí Daniel Babor z…