Pavel Obadal

Vztahuje se k

Kladenský útočník Strnad dostal třízápasový trest za napadení rozhodčího

24.září » Aktuálně.cz
Hokejový útočník Jakub Strnad z Kladna dostal třízápasový trest za napadení čárového rozhodčího Vladimíra Rožánka.

Rozhodčí v Třinci chybovali, uznává Pešina. Hynkovy výroky ale považuje za nekorektní

11.března » Hokej.cz
Litvínov se po čtvrteční porážce v prodloužení proti Třinci veřejně pustil do hlavních rozhodčích Jana Hribika a Pavla Obadala. „Byl to skandální výkon," soptil například v rozhovoru pro deník Sport generální ředitel Pavel Hynek.

Olomoucký Nahodil přihrál faul od Doudery, musí zaplatit pokutu

3.března » Hokej.cz
Olomoucký útočník Lukáš Nahodil musí zaplatit finanční pokutu ve výši deseti procent základní měsíční odměny. Šéf extraligové disciplinárky Viktor Ujčík jej potrestal za to, že v duelu s Třincem přihrál pád po faulu Milana Doudery.

Klobouk dolů před Okálem! V honbě za vyrovnáním odmítl přesilovku 6 na 3

2.listopadu » Hokej.cz
Liberec v bojovném utkání ve Zlíně vydřel vítězství 2:1. Děkovat mohl také domácímu útočníkovi Zdeňku Okálovi, který v dramatickém závěru předvedl fantastické fair play gesto.

Divoký závěr v Brně! Vitásek sestřelil Klepiše, Vlach se porval s Kuskem

26.února » Hokej.cz
Utkání mezi Kometou a Bílými Tygry (4:1) mělo pořádně emotivní závěr, hlavní arbitři Robin Šír s Pavlem Obadalem rozdali v posledních dvou minutách celkem 40 trestných minut.

Dvakrát vyloučil Jágra! "Divil se, že jsem hrál hokej," směje se Obadal

13.ledna » idobryden.cz
S ledním hokejem začínal v rodném Uherském Brodě, v dresu Spartaku patřil k oporám týmu nejen v juniorech, ale také v krajském přeboru mužů. Lákala ho však také dráha rozhodčího, v níž dosáhl prozatím na vrchol. Pavel Obadal jako první vyslanec Uher…

Základní část Tipsport extraligy vyhrál Liberec, sestupuje Kladno a hraje se dál play off

7.března » sportovnilisty.cz
Vítězem základní části Tipsport extraligy a držiteli Poháru prezidenta Českého hokeje se stali Bílí Tygři Liberec, kteří si spolu s HC Oceláři Třinec zajistili účast v příštím ročníku Champions Hockey League. Šestým vítězstvím v základní části, z to…

Pivo a láhev na Prospala. Havířov musí platit, Vsetín byl napomenut

16.října » Hokej.cz
Disciplinární komise Českého hokeje řešila nesportovní chování fanoušků Vsetína a Havířova. Zatímco Valaši vyvázli jen s napomenutím, Slezané musejí zaplatit pokutu ve výši 5 tisíc korun.

Pivo a láhev na Prospala. Havířov musí platit, Vsetín má napomenutí

Super gesto fair play Šidlíka! To by neudělal každý, smeká Bulíř

21.září » Hokej.cz
Souboj Vítkovic s Libercem ozdobilo kromě kvalitní podívané s devíti góly také vynikající gesto fair play v podání domácího obránce Petra Šidlíka, jenž v dramatickém závěru odvolal vyloučení Michala Bulíře.

Stopka a pokuta! Stránský pyká za bezohledný zákrok na Schause

4.dubna » Hokej.cz
Piráti se budou muset v nejbližších třech zápasech baráže obejít bez Jana Stránského! Důrazný útočník dostal stopku a pokutu ve výši deseti procent základní měsíční odměny za ostrý zákrok na pardubického zadáka Nicholase Schause.

Trenér Dukly: Kladno vyhrálo, ale za přispění těch pánů, co si říkají rozhodčí

19.března » Hokej.cz
Tisková konference trenérů po zápase Kladna s Jihlavou proběhla hodně rychle. Během pár desítek vteřin bylo hotovo.

Tato informační stránka o Pavel Obadal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Obadal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes