nových článků - klikněte pro zobrazení

Radek Nožka

Vztahuje se k

Kamenická a Nožka nejlepší na krátké trati v Přehořově

Krátkou tratí v Přehořově skončil letošní žebříček B-Čechy. V ženách si pro vítězství doběhla Karolína Kamenická, v mužích byl nejrychlejší Radek Nožka.

M ČR klubů vyhrála štafeta SK Žabovřesky

Mistrovství ČR klubů se běželo v Kobylé nad Vidnávkou. Titul vybojoval tým SK Žabovřesky před OK Lokomotiva Pardubice a OK 99 Hradec Králové.

Béčka v Krušných horách

4. a 5. kolo žebříčku B-Čechy západ (sobotní klasická a nedělní krátká trať) se konalo za pořadatelství TJ Lokomotiva Teplice v terénech Krušných hor.

Lokomotiva Pardubice a Severka Šumperk nejlepší v Českém Dubu

Šestý závod Českého poháru štafet připravili pořadatelé ze Slávie Liberec orienteering u Českého dubu. V mužích vyhrála štafeta OK Lokomotiva Pardubice, v ženách vyhrál tým SK Severka Šumperk.

Dva závody žebříčku B Na požárech

Pořadatelé z OK Kamenice uspořádali poslední dvě kola počítaná do žebříčku B-Čechy západ. Mapy s názvem Požáry na oba dny připravil Roman Horký. Startovala tisícovka závodníků.

V Krkonoších nejrychlejší Štičková a Rollier

Pětidenní závody Orienteering Adventure se běžely v dosud pro OB nepoužitých terénů v Krkonoších. Vítězství s přehledem vybojovali Anna Štičková a Baptiste Rollier.

Dvě vítězství štafet SK Žabovřesky

Další závod Českého poháru štafet a České ligy klubů se běžl v neděli opět v Třemešku. V ženách i v mužích slavily vítězství štafety SK Žabovřesky.

S mapou a čelovkou letos nejlepší Aschermannová a Petržela

16.dubna » RUN magazine
Mistrovství ČR v nočním orientačním běhu se událo o uplynulé sobotě 13. dubna v blízkosti obce Boháňka na Hořicku. Cílem závodu proběhlo celkem 480 závodníků všech věkových kategorií – od dorostenců přes elitu až po veterány starší 65 let. Terén záv…

Tato informační stránka o Radek Nožka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Nožka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes