Svetozar Marković

Vztahuje se k

Slovácko se s pohárovou Evropou rozloučilo »plichtou«

3.listopadu » iportaL24.cz
Fotbalisté Slovácka se rozloučili s Evropskou konferenční ligou remízou 1:1 na hřišti Partizanu Bělehrad. Na vedoucí gól domácího Natcha z penalty v 41. minutě odpověděl ve druhé půli náhradník Ondřej Mihálik. Tým z Uherského Hradiště obsadil v siln…

Experti věští mladému sparťanovi Hložkovi hvězdnou budoucnost

6.srpna » Sport.cz
Český fotbal bude mít brzy velkou hvězdu. Momentálně sice září v české nejvyšší soutěži, podle expertů z nizozemské analytické společnosti SciSports, čeká na Adama Hložka, jenž je v sedmnácti letech sparťanským ofenzivním klenotem, zářná budoucnost.…