25.srpna » Motormix
Druhý skončil Libor Milota a třetí dojel druhý vůz týmu Olimp Racing, který pilotoval Stanislaw Jedlinski a Mateusz Lisowski. V GTC slavil Filip Sládečka a v TC-3500 Jáchym Galáš. Po triumfu v chorvatském Grobniku pokračoval Marcin Jedlinsk

Mateusz Lisowski vyhrál i druhý závod GT na Red Bull Ringu,…

19.května » Motormix
Závod poznamenaný velkou havárií Richard Chlada jr. vyhrál Mateusz Lisowski a za závodů GT na Red Bull Ringu si tak odnáší double. Hned po prvním kole musel početné startovní pole zklidnit safety car, neboť v poslední zatáčce vinou zase

Chlad junior na Red Bull Ringu: Boj o vítězství, pak havárie

19.května » First Style
Druhý podnik letoší sezóny ESET V4 Cupu se konal na rakouském Red Bull Ringu. Hodně vidět byl i český jezdec Richard Chlad junior, byť ne vždy to bylo v pozitivním slova smyslu. Zatímco ve vytrvalostním závodě se pral o vítězství, druhý závod pak ne…

Tato informační stránka o Mateusz Lisowski zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mateusz Lisowski" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes