9:18 » F1 Sports
Nico Hülkenberg byl už delší dobu považován za jednoho z favoritů na sedačku u Sauberu, ze kterého se v roce 2026 stane Audi.

Zajímavé statistiky po Grand Prix Číny 2024

18:16 » F1 Sports
Další vítězství Maxe Verstappena, pódium Landa Norrise, nejrychlejší kolo Fernanda Alonsa a mnoho dalšího.

Hülkenberg získal v Číně pro Haas další bod. Odjel jsem bezchybný závod, tvrdí

23.dubna » F1 Sports
Americký tým Haas si z Číny letos odvezl jeden bod, který díky desáté příčce zajistil Nico Hülkenberg.

Vítězové a poražení po Velké ceně Číny 2024

22.dubna » F1 Sports
Další vítězství Verstappena, koncert mechaniků v boxech, druhé místo Landa Norrise. Ale také dvojité DNF týmu RB a nepozornost Lance Strolla.

Pondělník webu F1sport: Antonelli se poprvé svezl s vozem F1, první GP Číny po 5 letech vyhrál Verstappen

Po pětileté přestávce se v minulém týdnu F1 vrátila na okruh v čínském Šanghaji. Jasným vládcem byl Max Verstappen, který nenašel přemožitele ve sprintu, ani v hlavním závodě.

Wolff opět snil o Verstappenovi u Mercedesu. Horner mu vzkázal, aby se staral o sebe a svůj tým

21.dubna » F1 Sports
Christian Horner byl dotazován na slova Tota Wolffa. Ten opět filozofoval na téma Verstappena u Mercedesu...

Ricciardo odjíždí z Číny s penalizací. V Miami ho čeká pokles na startu

Daniel Ricciardo nedokončil závod poté, co do něj při restartu závodu narazil Lance Stroll. Po závodě dostal Australan penalizaci.

Ricciardo viděl Strollův onboard a naštval se. Pak slyšel jeho slova a naštval se ještě více

Jezdci týmu Racing Bulls závod nedokončili. Pro oba skončil prakticky současně při dvou samostatných incidentech, za které dostali soupeři penalizace.