Marcel Klajmon

Vztahuje se k

U11 brala na turnaji v Přerově páté místo

13.června » SFC Opava
Redakce - Opava – Již v pátek vyrazila kategorie U11 na dvoudenní turnaj do Přerova, kterého se účastnilo celkem 24 družstev.

U11 se zúčastnila Pogoň Cup v polském Krakowě

16.května » SFC Opava
Redakce - Opava – První květnovou sobotu vyrazila kategorie U11 na Pogoň Cup do polského Krakowa, kterého se zúčastnilo celkem 18 týmů. V sobotu byly týmy rozděleny do tří skupin po šesti týmech, přičemž se hrálo stylem 6+1 a každé utkání trvalo 24 …

U11 brala na VÍTEK CUPu druhé místo

4.května » SFC Opava
Redakce - Opava – První květnou neděli se kategorie U11 zúčastnila velmi dobře obsazeného turnaje VÍTEK CUP, kterého se zúčastnilo celkem šestnáct týmů.

Jedenáctka válela: Ovládla turnaj v Bruntále, pak si poradila s Bílovcem

24.ledna » SFC Opava
Redakce - Opava – Veleúspěšný víkend za sebou má naše nejstarší přípravka kategorie U11. Hráči pod vedením trenéra Marcela Klajmona suverénně zvítězili na turnaji v Bruntále, o den později si pak bez potíží poradili s Bílovcem.

Pochvala pro naše benjamínky! Podzim přípravek SFC očima trenérů

5.ledna » SFC Opava
Redakce - Opava – Podzimní část sezony za sebou mají také kluci z přípravek Slezského FC. Jak si vedly jednotlivé výběry hráčů ročníků narození 2011 – 2014? Na to jsme se zeptali trenérů těchto celků. Jak hodnotili uplynulý půlrok?

Parádní úspěch! Jedenáctka ovládla skvěle obsazený turnaj v Brně

7.září » SFC Opava
Redakce - Brno – Starší přípravka Slezského FC U11 má za sebou další skvělé představení. Na turnaji Domčův sen v Brně si v konkurenci dalších 17 mužstev po výborných výkonech dokráčela k prvenství. Nejlepším hráčem turnaje byl navíc vyhlášen náš And…

Jedenáctka stříbrná na Vítek Cupu, kouč Klajmon svůj tým chválil

12.srpna » SFC Opava
Redakce | FOTO: mfkv.cz - Opava – Starší přípravka SFC kategorie U11 absolvovala kvalitně obsazený turnaj Vítek Cup, na kterém si vedla velmi dobře a obsadila druhou příčku.

Dvanáctka bronzová na turnaji v Želatovicích

21.června » SFC Opava
Redakce - Opava – Dvanáctka Slezského FC se před nedávnem zúčastnila tradičního dvoudenního turnaje v Želatovicích na Přerovsku, kde obsadila třetí příčku.

Mladší žáci brali medaile v Bílovci

5.února » SFC Opava
Redakce - Opava – Malí fotbalisté Opavy brali medaile na halovém turnaji v Bílovci. V dopoledním programu urvala třináctka druhé místo a odpoledním klání skončili kluci věkové kategorie U12 na třetí příčce.

Stará garda se ukázala na turnaji v Chlebičově

28.ledna » SFC Opava
Redakce - Opava – Kvarteto bývalých opavských fotbalistů se představilo na turnaji v Chlebičově, kde obsadilo druhé místo.

Opavská dvanáctka kralovala v Bílovci

2.prosince » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté opavské dvanáctky vezou zlaté medaile z halového turnaje v Bílovci. Opava odehrála šest zápasů s bilancí pěti výher a jedné remízy při skóre 27:8.

Dvanáctka vydřela výhru v Karviné, ukázala se i v Brně

24.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté opavské dvanáctky vydřeli výhru 4:3 v Karviné. Opavští už během utkání vedli 4:1, domácí ale dokázali zápas zdramatizovat.

Tato informační stránka o Marcel Klajmon zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcel Klajmon" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes