15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Stanislas Junior

Vztahuje se k

Manchesteru vzdorovali téměř sto minut. West Ham vypadl z FA Cupu po prodloužení

9.února » iFotbal.com
Utkání West Hamu jsme sledovali v online přenosu. Burnley s útočníkem Matějem Vydrou v sestavě vypadlo s druholigovým Bournemouthem, kterému podlehlo 0:2. Hosté uspěli i s prozatímním koučem Jonathanem Woodgatem, jenž vede mužstvo po nedávném odvolá…

United zvládli přestřelku, Vardy má 100 gólů. Vyhrál i Arsenal

4.července » iSport.cz
Fotbalisté Manchesteru United otočili utkání 33. kola anglické ligy proti Bournemouthu a zvítězili 5:2. Leicester ovládl druhý poločas zápasu s Crystal Palace a slavil výhru 3:0, Arsenal si odvezl tři body z Wolverhamptonu za výsledek 2:0.

Dvě penalty, sedm gólů a video v permanenci. United zažili bláznivý vítězný zápas

4.července » iFotbal.com
Sestupem ohrožený Bournemouth se nečekaně ujal vedení v 15. minutě, z úhlu se trefil Junior Stanislas. "Rudí ďáblové" otočili stav ještě do poločasu: po přihrávce Bruna Fernandese se prosadil osmnáctiletý talent Mason Greenwood, na něj navázal penal…

4.července » Aktuálně.cz
Fotbalisté Manchesteru United otočili utkání 33. kola anglické ligy proti Bournemouthu a zvítězili 5:2.

Manchester United v gólové přestřelce přehrál Bournemouth

4.července » Sport.cz
Fotbalisté Manchesteru United otočili utkání 33. kola anglické ligy proti Bournemouthu a zvítězili 5:2. Leicester ovládl druhý poločas zápasu s Crystal Palace a slavil výhru 3:0.