15
new stories - click to show

Chris Ingram

Related to

Acropolis rallye (Řecko) první a druhé místo ve WRC2 pro posádky s vozy ŠKODA FABIA Rally2 evo

13.September » Autosportfoto.sk
Nor Andreas Mikkelsen se spolujezdcem Elliottem Edmondsonem z Anglie v náročných podmínkách zvítězili v devátém kole FIA Mistrovství světa v rallye.

První a druhé místo ve WRC2 pro posádky s vozy ŠKODA FABIA Rally2 evo

12.September » eWRC.cz

Rozjezd portugalského mistrovství s mezinárodní příchutí

3.May » eWRC.cz
Původně byl start letošní sezóny v Portugalsku plánován na vyloženě mezinárodní událost, evropskou Rali Serras de Fafe.

27.April » Autosportfoto.sk
Zákaznické posádky ŠKODA Motorsport Kajetan Kajetanowicz/Maciej Szczepaniak (PL/PL) a Emil Lindholm/Mikael Korhonen (FIN/FIN) dojeli na Chorvatské rallye v kategorii WRC3 na prvním a druhém místě.

Chorvatská rallye: Posádky ŠKODA na 1. a 2. místě ve WRC3 a Mikkelsen udržel celkové vedení v kategorii WRC2

26.April » Kurzy.cz
Záhřeb (HR), 25. dubna 2021 – Posádky s vozy ŠKODA na Chorvatské rallye (23.–25. dubna 2021), třetím kole FIA Mistrovství světa, dominovaly kategorii WRC3 a v kategorii WRC2 získaly cenné body do celkového hodnocení. V kategorii WRC3 zvítězili Kaj...

Andreas Mikkelsen chce zvýšit vedení ve WRC2

21.April » eWRC.cz
Tým Toksport WRT aktuálně vede celkové pořadí v kategorii a jede do Záhřebu s cílem dále zvýšit svůj náskok. v kategorii WRC2.

Chorvatská rallye Andreas Mikkelsen chce s vozem ŠKODA FABIA Rally2 evo zvýšit vedení ve WRC2

19.April » Autosportfoto.sk
Po zasněžených a ledových Rallye Monte-Carlo a Arctic Rally Finland se týmy ŠKODA poprvé přesunou na asfaltovou Chorvatskou rallye (22. – 25. dubna 2021).

Teemu Suninen zpátky ve voze Rally2

10.April » eWRC.cz
Finský pilot na letošek nesehnal dostatek peněz, aby mohl celý rok usedat za volant továrního Fordu Fiesta WRC.

Chris Ingram zpět v evropském šampionátu

22.November » eWRC.cz
Úřadující evropský šampion Chris Ingram letos zatím sedí doma a poprvé se do závoďáku posadí až na Kanárských ostrovech.

Ingram se vrací na trať ERC

17.November » Autosport.cz
Úřadující šampion starého kontinentu Chris Ingram se znovu objeví na rychlostních zkouškách soutěže seriálu mistrovství Evropy. Stane se tak při nadcházející Rally Islas Canarias, která se uskuteční 26.-28. listopadu 2020.