Damien Hradil

Vztahuje se k

SLA - SPA 2:5 - Vítězné derby juniorů!

18.února » HC Sparta Praha
Daniel Ryl - I po třetím utkání DHL Superpoháru získávají naši junioři stoprocentní! Svěřenci Richarda Žemličky zvládli sobotní derby na jedničku, když v Edenu rozhodli o triumfu už v první třetině, kterou vyhráli jasně 4:0. Sešívaní ještě zadělali …

Snová Pittrova premiéra, Slavii vychytal nulu! Boj o čelo pro Dynamo

31.října » Hokej.cz
Takovou premiéru ve starší kategorii by si přál každý brankář. Šestnáctiletý Michal Pittr se v juniorce pražské Slavie uvedl skvěle a v utkání s Motorem nepustil ani gól! Druhý zápas turnaje O Pohár DHL vrátil aspoň dočasně na první příčku Pardubice.

Vsetín obral indiány, Rousek Tygry. První body i pro Slavii a Třinec

19.března » Hokej.cz
Nevypadá to, že by se junioři Vsetína postupem do play off zastavili. V prvním čtvrtfinále předvedli last-minute obrat a porazili Plzeň! Čtyřbodový Lukáš Rousek řídil nájezdovou výhru Sparty v Liberci, ze čtyř domácích týmů uspěl jediný.

Vsetínskou mládež čekají tři domácí zápasy. Přijede Technika, Slavia a Liberec

9.ledna » VHK Vsetín
Helena Hegeďová, Anna Pavlína Sedláčková - Již ve čtvrtek mohou fanoušci vsetínského mládežnického hokeje zavítat na jedno z dorosteneckých utkání. Valaši se doma utkají s Technikou Brno, v sobotu pak do největšího moravského města sami vyrazí. Čeká…

Tato informační stránka o Damien Hradil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Damien Hradil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes