Jakub Horský

Vztahuje se k

Na Czech open se „eskáčko“ jelo rozehrát

2.září » Jihlavské listy
Ani letos nechyběli florbalisté a florbalistky Sportovního klubu Jihlava na Czech Open v Praze. Kvůli covidu organizátoři „osekali“ startovní pole, přesto měla tradiční srpnová akce kvalitu. „Na turnaj jsme jeli s tím, abychom se po dlouhé pauze hla…

Tiskař Jakub Horský: Baví mě spojení tradice se současným uměním. Grafické techniky s technologií

Budeme povídat s grafikem a tiskařem Jakubem Horským, který přijal pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Takže dnes to bude, dá se říct, o vůni barev a špinavých rukách.

Jihlavští florbalisté přetlačili Letohrad, o víkendu je čekají další dva domácí zápasy

18.ledna » Jihlavská Drbna
Divizní florbalisté SK Jihlava udolali v posledním zápase tabulkového soupeře z Letohradu. Přestože se jim nepovedla třetí třetina, kýžený bonusový bod za výhru 5:4 vybojovali v prodloužení. Jihlavský tým patří do vyrovnaného středu soutěže, vylepši…

Nahlédněte do grafické džungle. Soutěž Best PaperMan cover 2019 má své vítěze

17.dubna » czechdesign.cz
Soutěž o nejlepší obálku časopisu PaperMan má své vítěze a to i s přidaným 4. místem. Sešly se velmi poutavé a zábavné covery.

Tato informační stránka o Jakub Horský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Horský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes