Novo Fonte

Vztahuje se k

Krásná fotbalová monstra. Nejen v Kataru vzbuzují obří stadiony vášně

18.listopadu » Seznam Zprávy
Futuristické koráby, obří mísy, koše či vývrtky. Kopaná je velké divadlo, a tomu odpovídají i stánky, v nichž se dramata s míčem na řadě míst světa odehrávají. Výjimkou nejsou ani arény pro letošní mistrovství světa.

Chilané porazili Ekvádor a postoupili do čtvrtfinále Copy América

22.června » iFotbal.com
Chilany, kteří na úvod deklasovali 4:0 hostující Japonsko, poslal do vedení už v 8. minutě José Fuenzalida. Ekvádor vyrovnal ve 26. minutě z penalty za faul chilského gólmana Gabriela Ariase, jehož z pokutového kopu překonal bývalý hráč Premier Leag…