Kimi Fin

Related to

Hamilton s Bottasem ovládli úvodní trénink na Velkou cenu Kanady

7.June » iDNES.cz
Stáj Mercedes ovládla úvodní trénink na Velkou cenu Kanady formule 1 a s novými motory konkurenci porazila o téměř sekundu. Nejrychlejší čas zajel úřadující šampion a lídr průběžného pořadí Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem. D...

Ferrari v Číně zatím před Mercedesy. Alonso dostal svolení k návratu

22.April » iSport.cz
Vozy Ferrari dokázaly v tréninku na Velkou cenu Číny porazit šampiony formule 1 Mercedes a potvrdily, že se favoritovi dokážou v rychlosti minimálně vyrovnat. Nejrychlejší byl dnes Fin Kimi Räikkönen.

Rosberg má formu, v Bahrajnu vyhrál. Hamilton zvládl po nárazu třetí místo

Vicemistr světa Nico Rosberg vyhrál po Austrálii i druhý závod sezony formule 1. Německý pilot stáje Mercedes triumfem ve Velké ceně Bahrajnu prodloužil svoji vítěznou sérii v mistrovství světa už o pátý závod. Druhé místo vybojoval pod umělým osv...

Tato informační stránka o Kimi Fin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kimi Fin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes