Taylor Fedun

Vztahuje se k

Měnila se kvůli němu pravidla. Nyní se Fedun vrací do NHL

13.ledna » NHL.cz
Nehostinně chladná centrální oblast kanadské Alberty byla během ročníku 2011-12 pravidelně přihřívána událostmi. Pohříchu, pro místní Edmonton Oilers nepříliš pozitivními.

Francouz pochytal 37 střel New Jersey a stal se první hvězdou zápasu, Zacha si připsal asistenci

14.prosince » iROZHLAS
Pavel Francouz se v NHL zasloužil 37 zásahy o výhru Colorada 3:1 nad New Jersey a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Český gólman přišel o čisté konto v 56. minutě. U jediné branky Devils, kteří prohráli posedmé v řadě, asistoval Pavel Zacha.

Po Noskově asistenci Vegas slavilo. Polákova přihrávka Dallasu k vítězství nepomohla

18.března » ČT24
Radost z přesné přihrávky i výhry svého týmu má v NHL Tomáš Nosek, jehož Vegas porazili Edmonton 6:3. Asistenci měl na svém kontě také Roman Polák, Dallas však podlehl Vancouveru 2:3 po nájezdech.

Nosek a Polák asistovali, Philadelphia zmrazila Pittsburgh

18.března » ČeskéNoviny.cz
New York - Útočník Tomáš Nosek přispěl v nedělním utkání NHL jednou přihrávkou k výhře Vegas 6:3 nad Edmontonem. Asistenci si připsal i Roman Polák, který s Dallasem podlehl doma Vancouveru...

Voráčka zkoumali u videa. Jedna trenérská výzva gól potvrdila, druhá ho zrušila

18.března » Aktuálně.cz
Útočník Tomáš Nosek přispěl v nedělním utkání NHL jednou přihrávkou k výhře Vegas 6:3 nad Edmontonem. Asistenci si připsal i Roman Polák z Dallasu.

Simon pomohl asistencí k výhře Pittsburghu

31.ledna » Týden.cz
Útočník Dominik Simon přispěl ve středečním utkání NHL asistencí k výhře hokejistů Pittsburghu 4:2 nad Tampou Bay. Penguins udeřili třikrát během úvodních devíti minut a před polovinou zápasu vedli 4:0. Lightning zkorigovali stav až v závěrečné pěti…

Tato informační stránka o Taylor Fedun zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Taylor Fedun" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes